‌اختصاص بیش از ۱۹۰۰۰ پرواز داخلی و خارجی برای ایام نوروز

  مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به این‌که پروازهای نوروزی از ۲۵ اسفند ۹۴ آغاز می‌شود و تا ۱۵ فروردین ۹۵ ادامه دارد گفت: بیش از ۱۹ هزار پرواز برای ایام نوروز اختصاص پیدا کرده است. ‌به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، رضا جعفرزاده با اعلام این […]

 

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به این‌که پروازهای نوروزی از ۲۵ اسفند ۹۴ آغاز می‌شود و تا ۱۵ فروردین ۹۵ ادامه دارد گفت: بیش از ۱۹ هزار پرواز برای ایام نوروز اختصاص پیدا کرده است.

‌به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، رضا جعفرزاده با اعلام این خبر‌ اظهار داشت: ملاک ارزیابی عملکرد شرکت‌های هواپیمایی در ایام نوروز‌ رضایتمندی مسافران است.

وی از شرکت‌های هواپیمایی خواست نسبت به ۳ محور پاسخگویی توصیه شده از طرف روابط عمومی این سازمان با عناوین «مسؤولیت پذیری دفاتر طرف قرارداد در قبال بلیت‌های فروخته شده به هنگام بروز تأخیرات احتمالی»، «پاسخگویی رؤسای ایستگاه‌ها در داخل ترمینال‌ها» و «پاسخگویی مدیران روابط عمومی و یا مدیران عالی شرکت‌ها به رسانه‌ها» اهتمام ورزند.

جعفرزاده بیان کرد: دفتر نظارت بر فرودگاه‌ها، شرکت‌ها و مؤسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری برای ایام نوروز نزدیک به ۱۹‌هزار و ۵۰۰ پرواز برنامه‌ای و فوق‌العاده اختصاص داده است که از این تعداد حدود ۶هزار پرواز خارجی و بقیه داخلی است.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به این‌که تقاضای شرکت‌های هواپیمایی برای دریافت مجوز پروازهای فوق‌العاده همچنان ادامه دارد‌، گفت: پیش‌بینی می‌شود تعداد پروازهای نوروزی امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل‌ تا ۱۴ درصد افزایش یابد.

 

وی‌ از متقاضیان خرید بلیت هواپیما خواستار شد‌ نسبت به تهیه بلیت هواپیما از مراکز و سایت‌های غیرمجاز خودداری کنند.