پارک‌ هوانوردی راه‌اندازی می‌شود

  دبیر کمیته هوانوردی عمومی ستاد توسعه فن‌آوری و صنایع دانش‌بنیان هوایی از راه‌اندازی پارک‌های هوانوردی در آینده‌ای نزدیک خبر داد. یعقوب انتصاری، دبیر کمیته هوانوردی عمومی ستاد توسعه فن‌آوری و صنایع دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی در گفت‌و‌گو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: بنا داریم تا پارک‌های هوانوردی را در سراسر کشور راه‌اندازی کنیم در […]

 

دبیر کمیته هوانوردی عمومی ستاد توسعه فن‌آوری و صنایع دانش‌بنیان هوایی از راه‌اندازی پارک‌های هوانوردی در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

یعقوب انتصاری، دبیر کمیته هوانوردی عمومی ستاد توسعه فن‌آوری و صنایع دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی در گفت‌و‌گو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: بنا داریم تا پارک‌های هوانوردی را در سراسر کشور راه‌اندازی کنیم در واقع این پارک‌های هوانوردی همان نمایشگاه‌های هوانوردی و هوایی هستند که ستاد توسعه فن‌آوری و صنایع دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی برای تحقق این موضوع با شهرداری‌ها مذاکراتی داشته و در این راستا تفاهم‌نامه‌هایی منعقد شده است.

وی ادامه داد: همچنین بنا داریم ماکت‌های هواپیمایی را در نمایشگاه‌های هوانوردی و هوایی قرار دهیم تا کسانی که از این نمایشگاه‌ها یا پارک‌های هوانوردی بازدید می‌کنند با این حرفه آشنا شوند.

انتصاری با اشاره به زمان ایجاد این پارک‌های هوانوردی تصریح کرد: هنوز زمان ایجاد و برقراری پارک‌های فن‌آوری مشخص نشده است.

دبیر کمیته هوانوردی عمومی ستاد توسعه فن‌آوری و صنایع دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی خاطر نشان کرد: برنامه‌ریزی‌هایی انجام شده تا این نمایشگاه‌ها به صورت مداوم و سالی یک‌بار برگزار شود.

 

وی تأکید کرد: اکنون این موضوع در دست بررسی است و امیدواریم به زودی نتیجه بگیریم.