۳۷۹۲ مناقصه – شرکت فولاد خوزستان – بازسازی و ساخت انواع کنتاکت

فراخوان مناقصه ۵۲۴۶۱۷۲۴ عمومی یک مرحله­ای شرکت فولاد خوزستان در نظر دارد انجام فعالیت اجرایی ذیل را طبق شرح کار و خدمات تدوین‌شده مندرج در اسناد مناقصه پس از ارزیابی‌کیفی از طریق مناقصه به پیمانکار واجد شرایط واگذار نماید. لازم به ذکر است با توجه به اینکه اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه از طریق […]

فراخوان مناقصه ۵۲۴۶۱۷۲۴ عمومی یک مرحله­ای

شرکت فولاد خوزستان در نظر دارد انجام فعالیت اجرایی ذیل را طبق شرح کار و خدمات تدوین‌شده مندرج در اسناد مناقصه پس از ارزیابی‌کیفی از طریق مناقصه به پیمانکار واجد شرایط واگذار نماید. لازم به ذکر است با توجه به اینکه اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه از طریق وب­سایت مدیریت تأمین­کنندگان به آدرس الکترونیکی https://pim.ksc.ir انجام خواهد شد ضروری است مناقصه­گران در صورت عدم عضویت قبلی مراحل ثبت­نام در سایت مذکور را جهت شرکت در مناقصه محقق سازد.

الف- موضوع مناقصه: بازسازی و ساخت انواع کنتاکت های مورداستفاده در کنتاکتورهای جرثقیل‌های سقفی فولادسازی

ب- شرح مختصری از مشخصات و مقادیر کار: ………………….

ج- محل اجرای خدمات و مدت انجام کار: محل انجام خدمات / پروژه در واحد نت جرثقیل و روشنایی فولادسازی

شرکت فولاد خوزستان و مدت اجرای قرارداد از تاریخ ابلاغ شروع بکار توسط کارفرما ۳ سال می­باشد.

د- شرایط مناقصه­گران متقاضی:

– داشتن ظرفیت آزاد (تعدادی و ریالی) در رشته مربوطه (با توجه به نوع مناقصه)

– دارا بودن رتبه­بندی متناسب با موضوع مناقصه از سازمان برنامه‌وبودجه کشور (حسب مورد)

– داشتن سابقه مفید در رابطه با موضوع مناقصه و حسن شهرت در فعالیت­های گذشته بر اساس رزومه کاری و توان فنی و مهندسی

– دارا بودن صلاحیت ایمنی معتبر از اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی بر اساس ماده ۲ و ۳ آیین­نامه ایمنی امور پیمانکاری مصوب وزارت کار و امور اجتماعی در تاریخ ۰۵/۰۳/۱۳۸۹

– دارا بودن گواهی صلاحیت معتبر از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی موضوع تصویب­نامه شماره ۳۸۳۲۶ ت ۰۲۷۰۵۶ مورخ ۰۵/۰۹/۸۱ هیأت محترم وزیران در خصوص انجام خدمات موضوع مناقصه

– توانایی ارائه ضمانتنامه شرکت در مناقصه به مبلغ ۱٫۱۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ (ریال)

– توانایی تهیه ضمانتنامه انجام تعهدات (در صورت برنده شدن) به میزان ۵% بار مالی پیمان بر اساس نرخ پیشنهادی

– در تعیین برنده مناقصه و در شرایط برابر اولویت با شرکت­های بومی استانی است.

تذکر: حسب مورد ارائه یک نسخه از اساسنامه شرکت‌نامه و آگهی تأسیس و آخرین آگهی تغییرات ثبت‌شده در روزنامه رسمی کشور و هرگونه گواهی مبنی بر واجدشرایط بودن شرکت مطابق با مفاد آگهی الزامی می­باشد.

ه- محل و مهلت و چگونگی دریافت مدارک مناقصه­گران:

از کلیه متقاضیان دعوت به عمل می­آید پس از انتشار آگهی در این فراخوان و حداکثر تا مورخ ۰۵/۰۳/۱۴۰۲ با مراجعه به نشانی اینترنتی فوق­الذکر ضمن تکمیل فرآیند ثبت­نام و تأیید نهایی آن و ارسال درخواست اعلام آمادگی از طریق وب­سایت مذکور نسبت به بارگذاری مدارک موردنیاز به همراه مستندات مربوطه مطابق با اطلاعات درخواست شده در وب­سایت اقدام نمایید تا ارزیابی لازم وفق آیین­نامه و دستورالعمل ارزیابی‌کیفی شرکت فولاد خوزستان بر روی مدارک ارسالی مناقصه­گران به عمل آید.

تأکید می­گردد اعلام آمادگی و ارسال مدارک، هیچ‌گونه حقی را برای متقاضیان جهت شرکت در مناقصه­های آتی این شرکت ایجاد ننموده و مدارک الصاقی و همچنین کسب امتیاز بر اساس معیارهای ارزیابی‌کیفی و توانمندی­های بهداشتی و زیست‌محیطی (HSE) می­باشد.

ضمناً اسناد مناقصه برای متقاضیان واجدشرایط در مرحله ارزیابی‌کیفی نیز از طریق آدرس مذکور قابل دریافت خواهد بود. همچنین زمان برگزاری جلسه توجیهی (سایت ویزیت) بیش از اعلام قیمت، زمان تحویل و گشایش پاکات در اسناد مناقصه درج‌شده است.

(ارائه معرفی­نامه و کارت ملی برای متقاضیان شرکت در مناقصه و نمایندگان شرکت­ها در همه مراحل لازم و ضروری می­باشد).

و- نام و نشانی کارفرما:

خوزستان، اهواز، ابتدای بزرگراه خلیج‌فارس، بلوار فولاد خوزستان، شرکت فولاد خوزستان، کدپستی: ۱۳۱۱۱- ۶۱۷۸۸

ضمناً متقاضیان می­توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۰۹۸۶۱۳۲۱۳۶۴۱۲ آقا/خانم منصور ادهمی (کارشناس امور قراردادها) تماس حاصل فرمایند.