فراخوان های برگزیده

Arrow
Arrow
PlayPause
ArrowArrow
Slider

پولکادات شبکه‌های موازی خود را به مزایده می‌گذارد!

براساس اعلامیه‌ای که تیم توسعه پولکادات منتشر کرده است، مزایده پاراچین‌های این شبکه از تاریخ ۱۵ ژوئن (۲۵ خرداد) آغاز می‌شود. پولکادات بلاکچینی است که قصد دارد شبکه‌های مختلف را کنار یکدیگر جمع‌آوری کند تا بتوانند به صورت یکپارچه فعالیت کنند. این شبکه قصد دارد امکان ارسال و دریافت هرگونه اطلاعات را بین بلاکچین‌های مختلف ممکن سازد. به این شبکه‌های موازی در بلاکچین پولکادات، پاراچین گفته می‌شود. پاراچین‌ها می‌توانند توسط تعدادی محدود درگاه (اسلات) به شبکه اصلی متصل شوند. مزایده تعداد بیشتری از این درگاه‌ها، به بلاک‌چین‌های بیشتری اجازه می‌دهد تا در کنار شبکه‌هایی که هم‌اکنون به آن متصل هستند به فعالیت خود ادامه دهند و با یکدیگر در تعامل باشند.

توکن کاربردی DOT!

کوساما یک شبکه آزمایشی است که به تیم توسعه‌دهنده آن اجازه بررسی و اعمال این فرآیند را مهیا ساخته است. پولکادات و کوساما درگاه‌های پاراچین‌ها را به مزایده گذاشته‌اند تا انتخاب شبکه مناسب برای اتصال به بلاکچین اصلی را بهینه‌تر کنند. براساس پستی که گوینوود خالق پولکادات منتشر کرده است، پروژه‌هایی که از جامعه شبکه کوساما تأییدیه بگیرند، اولویتبندی خواهند شد. او در پست نوشته است: ما معتقدیم که در این لحظه، هیچگونه مانع فنی شناخته‌شده‌ای وجود ندارد که جریان مزایده و یا عملکرد پاراچین‌ها را متوقف کند. با توجه به میزان ایمنی که کوساما ایجاد کرده است و تناسب آن با میزان زمانیکه این شبکه نسبت به پولکادات فعال بوده است، واضح است که اعمال این منطق در شبکه پولکادات باید هرچه زودتر انجام شود.

شبکه Kusama و توکن KSM

گاوینوود در این پست پیشنهاد داده است اولین مزایده پاراچین‌ها باید در ۱۵ ژوئن انجام شود تا اعضای جامعه کوساما که توکن‌های خود را در این شبکه سپرده‌گذاری کرده‌اند، زمان کافی برای برداشت سپرده KSM خود و استفاده از آن برای شرکت در مزایده را داشته باشند. بعد از آن، مزایده پاراچین‌های پولکادات به صورت مستمر و در دوره‌های دو روزه برگزار خواهند شد و بعد هر دوره، پنج‌روز تا دوره بعدی فاصله وجود دارد. در مجموع پنج مزایده در طول پنج هفته برگزار خواهد شد. شورای کوساما و تعدادی از سپرده‌گذاران در فرآیند انتخاب درگاه‌های پاراچین‌ها نظر نهایی را اعلام می‌کنند. وود در ادامه نوشته است: الان همه چیز در دست شورای کوساما قرار دارد.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد