فراخوان ایمیدرو از بخش خصوصی برای انجام طرح‌های اکتشافی ۳ استان

  ایمیدرو از شرکت‌های مشاور خصوصی دعوت کرد برای انجام فعالیت‌های اکتشافی ۳ استان آذربایجان غربی، اردبیل و فارس حضور یابند. به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو)، این برنامه برای توانمندسازی بخش اکتشاف اجرا می‌شود و در قالب «مناقصه به منظور خرید خدمت» صورت […]

 

ایمیدرو از شرکت‌های مشاور خصوصی دعوت کرد برای انجام فعالیت‌های اکتشافی ۳ استان آذربایجان غربی، اردبیل و فارس حضور یابند.

به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو)، این برنامه برای توانمندسازی بخش اکتشاف اجرا می‌شود و در قالب «مناقصه به منظور خرید خدمت» صورت می‌گیرد.

 در استان آذربایجان غربی قرار است مطالعات پی‌جویی منابع معدنی پلی متال در پهنه تکاب پیرانشهر انجام شود که برای این فعالیت شرکت‌های متقاضی باید رتبه یک تخصص پی‌جویی و اکتشاف معدن با ظرفیت آزاد را در اختیار داشته باشند. همچنین برای اکتشاف تکمیلی آنومالی‌های پهنه قزل اوزن استان اردبیل، رتبه ۲ مشاوران در تخصص پی‌جویی و اکتشاف معدن با ظرفیت آزاد ملاک حضور در مناقصه است. از سوی دیگر عملیات اکتشاف در محدوده «پی ۳ » بهرام گور استان فارس، از مشاوران دارای رتبه ۳ در تخصص پی‌جویی و اکتشاف معدن با ظرفیت آزاد، ارزیابی کیفی به عمل می‌اید.

شرکت‌های مشاور متقاضی می‌توانند برای دریافت اسناد ارزیابی کیفی، حداکثر تا ساعت ۱۶ روز دوشنبه ۱۷ اسفند‌ماه به آدرس تهران، میدان ولیعصر- رو‌به‌روی سینما استقلال- پلاک ۱۷۱۳- ساختمان شرکت ملی فولاد ایران- ساختمان شمالی– طبقه پنجم – دفتر امور مشاوران و پیمانکاران طرح توانمندسازی بخش اکتشاف مراجعه کنند.

 

همچنین آخرین زمان تحویل پاکت‌های پیشنهاد کیفی به‌صورت مهر و موم شده، تا ساعت ۱۶ روز ‌دوشنبه مورخ ۲۵ اسفند ماه جاری است.