آغاز به‌کار کنفرانس سنگ آهن چین در پکن

  ازجمله مباحثی که در این کنفرانس مطرح خواهد شد شامل پیش‌بینی میزان عرضه سنگ آهن در بین سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ و بررسی امکان بقای شرکت‌های کوچک در بازار پر چالش کنونی، بررسی وضعیت بازار با بازگشت هند به روند تولید و صادرات و گزارش‌هایی از آخرین استراتژی‌ها و روند خرید مواد اولیه از […]

 

ازجمله مباحثی که در این کنفرانس مطرح خواهد شد شامل پیش‌بینی میزان عرضه سنگ آهن در بین سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ و بررسی امکان بقای شرکت‌های کوچک در بازار پر چالش کنونی، بررسی وضعیت بازار با بازگشت هند به روند تولید و صادرات و گزارش‌هایی از آخرین استراتژی‌ها و روند خرید مواد اولیه از سوی فولادسازان می‌شود.

به گزارش معدن۲۴، همچنین انتظارات فعالان صنعت برای مبادله محصولات خود به منظور مدیریت مؤثر ریسک قیمت و مکانیسم شاخص قیمت‌گذاری سنگ آهن به منظور بهبود شاخص برای عرضه‌کنندگان از دیگر مباحثی است که در این کنفرانس دو روزه به آن پرداخته می‌شود.

سخنرانان این کنفرانس نیز، رییس مؤسسه تحقیقاتی و برنامه‌ریزی صنعت متالوژی چین، مدیر بخش چین شرکت واله، مدیر ارشد بازاریابی و فروش شرکت FMG استرالیا، مدیر فروش سنگ آهن شرکت انگلوامریکن در سنگاپور، مدیر فروش و بازاریابی روی

هیل استرالیا، مقام ارشد انجمن آهن و فولاد چین و مدیرعامل شرکت بین‌المللی هندی Minmet و یکی از مقامات سابق فولاد این کشور خواهند بود.

همچنین کیوان جعفری طهرانی، مدیر امور بین‌الملل انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان سنگ آهن ایران نیز در این کنفرانس سخنرانی خواهند داشت و پیرامون توسعه صنعت سنگ اهن و فولاد ایران و نقش آن در عرصه تأمین سنگ آهن جهانی صحبت خواهد کرد.

وی در ابتدا صنعت فولاد ایران را معرفی کرده و سپس به تولید فعلی، برنامه‌های آینده، تولید و عرضه سنگ آهن، میزان مصرف داخلی، طرحی برای صادرات و چشم انداز صنعت سنگ آهن اشاره خواهد کرد.

سخنرانان این کنفرانس، رییس مؤسسه تحقیقاتی و برنامه‌ریزی صنعت متالوژی چین، مدیر بخش چین شرکت واله، مدیر ارشد بازاریابی و فروش شرکت FMG استرالیا، مدیر فروش سنگ آهن شرکت انگلوامریکن در سنگاپور، مدیر فروش و بازاریابی روی هیل استرالیا، مقام ارشد انجمن آهن و فولاد چین و مدیرعامل شرکت بین‌المللی هندی Minmet و یکی از مقامات سابق فولاد این کشور خواهند بود.

 

حامیان این کنفرانس انگلوامریکن (AngloAmerican)، کارگیل (Cargill) و شرکت ارزش‌گذاری موادمعدنی (MVS) هستند.