استقبال مشتریاناز خدمات جدید همبانک صادرات

استقبال مشتریاناز خدمات جدید همبانک صادرات متعاقب ارایه همراه بانک با قابلیت کاربرد اثر انگشت، شمار فراوانی از مشتریان بانک صادرات ایران را که از دستگاه‌های دارای سیستم عامل Ios استفاده می‌کنند از کاربران این خدمات پیشرفته بانک قرارداد. به گزارش مناقصه‌مزایده، تعیین هویت از طریق اثر انگشت یکی از دقیق‌‌ترین روش‌های شناسایی افراد است، […]

استقبال مشتریاناز خدمات جدید همبانک صادرات

متعاقب ارایه همراه بانک با قابلیت کاربرد اثر انگشت، شمار فراوانی از مشتریان بانک صادرات ایران را که از دستگاه‌های دارای سیستم عامل Ios استفاده می‌کنند از کاربران این خدمات پیشرفته بانک قرارداد.

به گزارش مناقصه‌مزایده، تعیین هویت از طریق اثر انگشت یکی از دقیق‌‌ترین روش‌های شناسایی افراد است، از این رو بانک صادرات ایران به عنوان اولین بانک، از چند ماه پیش این قابلیت را برای ورود به سامانه همراه بانک کاربران IOS طراحی و به اجرا گذاشته است. در این نسخه علاوه بر حفظ قابلیت و توانمندی‌های جدید، امکان جستجوی شعب و ورود به نرم‌افزار با استفاده از اثر انگشت، برای دستگاه‌هایی که قابلیت تعریف و استفاده از اثر انگشت در آن‌ها وجود دارد، فراهم شده است.

کاهش هزینه‌های مشتریان، ارتقای کمی و کیفی سطح خدمات الکترونیکی در زمره دلایلی است که بانک صادرات نسبت به طراحی و ارتقای خدمات قابل ارایه از طریق سامانه همراه بانک اقدام و نسخه جدید این سامانه که مخصوص دستگاه‌های مجهز به سیستم عامل IOS است را روانه بازار ساخت.

 

این سامانه قابلیت تطبیق با سیستم عامل IOS ١٠ را نیز داشته و همچنین بسیاری از خدماتش قبلاً برای گوشی‌های اندروید نیز فعال بوده است. هموطنان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت این بانک به نشانی www.bsi.ir به برنامه یاد شده دسترسی و اقدام به نصب آن بر روی گوشی‌های تلفن همراه خود کنند.