استقبال از پایانه‌های فروشگاهی بانک سینا

استقبال از پایانه‌های فروشگاهی بانک سینا بررسی عملکرد و وضعیت منابع پایانه‌های فروشگاهی بانک سینا در مهر ماه حاکی از استقبال از این پایانه‌ها جهت بهره‌مندی در فعالیت‌های بانکداری نسبت به ماه قبل از آن است. به گزارش مناقصه‌مزایده از روابط‌عمومی بانک سینا، این بانک در راستای ایجاد بانکداری آسان و کمک به تسریع انجام […]

استقبال از پایانه‌های فروشگاهی بانک سینا

بررسی عملکرد و وضعیت منابع پایانه‌های فروشگاهی بانک سینا در مهر ماه حاکی از استقبال از این پایانه‌ها جهت بهره‌مندی در فعالیت‌های بانکداری نسبت به ماه قبل از آن است.

به گزارش مناقصه‌مزایده از روابط‌عمومی بانک سینا، این بانک در راستای ایجاد بانکداری آسان و کمک به تسریع انجام خدمات بانکی هموطنان، نزدیک به ۷۰ هزار پایانه فروش راه‌اندازی کرده است که عملکرد این دستگاه‌ها در مهرماه امسال در مقایسه با شهریور حاکی از استقبال از این پایانه‌ها بوده است.

 

بانک سینا به منظور توسعه فرهنگ استفاده از بانکداری الکترونیک، خدمات متنوعی را در این حوزه ارایه نموده است که پایانه‌های فروش یکی از این خدمات است. این پایانه‌ها نقش عمده‌ای در انجام بهینه فعالیت‌های بانکی هموطنان و همچنین تسهیل خریدهای روزانه آنان ایفا نموده است. با این دستگاه‌ها دریافت موجودی، خرید شارژ و پرداخت قبض هم امکان‌پذیر است.