موفقیت بانک شهر در نمایشگاه‌های کتاب استانی

موفقیت بانک شهر در نمایشگاه‌های کتاب استانی مدیرعامل بانک شهر با اشاره به عاملیت این بانک، در نمایشگاه‌های کتاب استانی، از استفاده بیش از ۹۰ درصد بازدیدکنندگان این نمایشگاه‌ها از بن‌کارت‌های خرید کتاب خبر داد. به گزارش مناقصه‌مزایده، حسین محمدپورزرندی در مراسم افتتاح پانزدهمین نمایشگاه کتاب فارس با اشاره به اهمیت برگزاری نمایشگاه‌های کتاب به […]

موفقیت بانک شهر در نمایشگاه‌های کتاب استانی

مدیرعامل بانک شهر با اشاره به عاملیت این بانک، در نمایشگاه‌های کتاب استانی، از استفاده بیش از ۹۰ درصد بازدیدکنندگان این نمایشگاه‌ها از بن‌کارت‌های خرید کتاب خبر داد.

به گزارش مناقصه‌مزایده، حسین محمدپورزرندی در مراسم افتتاح پانزدهمین نمایشگاه کتاب فارس با اشاره به اهمیت برگزاری نمایشگاه‌های کتاب به عنوان رویدادی فرهنگی در تمامی استان‌ها گفت: بانک شهر بعد از برگزاری موفق نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، به عنوان بانک عامل در تمامی نمایشگاه‌های استانی حضوری فعال داشته است.

وی با اشاره به رشد تراکنش‌های بانکی به واسطه استفاده از بن‌کارت‌های نمایشگاهی، افزود: این رشد، نشان‌دهنده حفظ جایگاه کتاب نزد مردم و مشتریان سیستم بانکی است و تراکنش‌‌ها در نمایشگاه‌های کتاب استانی حاکی از آن است که از بن‌کارت‌های خرید کتاب بیش از ۹۰درصد استفاده شده است.

مدیرعامل بانک شهر در ادامه با اشاره به تعامل بانک شهر و شهرداری شیراز، بر نقش مؤثر بانک شهر در حمایت از روند اجرایی پروژه‌های شهرداری شیراز با تأمین مالی از سوی این بانک تأکیدکرد.

 

وی افزود: امیدواریم با مشارکت بانک شهر، در آینده نزدیک شاهد فازهای بعدی پروژه قطار شهری شیراز باشیم.