۲۰۲۲ مناقصه – شركت برق منطقه‌اي يزد- احداث پست

  آگهی مناقصه توسعه بخش ۶۳ و احداث بخش ۲۰ پست شهرک صنعتی فولاد به شماره ۱۱۰م/۹۵ نوبت اول ۱ نوع مناقصه عمومی دو مرحله‌ای ۲ شرايط اوليه ۳-۱- دارا بودن گواهینامه معتبر صلاحیت پیمانکاری با حداقل پايه ۴ در رشته نیرو (مستند این بند عبارت است از تصویر گواهينامه مذكور) ۳-۲- داشتن سابقه کار […]

 

آگهی مناقصه توسعه بخش ۶۳ و احداث بخش ۲۰ پست شهرک صنعتی فولاد به شماره ۱۱۰م/۹۵

نوبت اول

۱

نوع مناقصه

عمومی دو مرحله‌ای

۲

شرايط اوليه

۳-۱- دارا بودن گواهینامه معتبر صلاحیت پیمانکاری با حداقل پايه ۴ در رشته نیرو (مستند این بند عبارت است از تصویر گواهينامه مذكور)

۳-۲- داشتن سابقه کار مشابه (طراحی، تأمين تجهيزات و احداث حداقل یک بي با ولتاژ ۶۳ یا بالاتر و بخش فیدرهای ۲۰ کیلوولت) مستند این بند عبارت است از تصویر قراردادهای مربوطه و تصویر صورتجلسات تحویل موقت آنها.

۳

زمان دريافت اسناد

از تاريخ ۱۳۹۵٫۰۹٫۱۳ لغايت ۱۳۹۵٫۰۹٫۱۷

۴

نحوه دريافت اسناد

واجدین شرایط می‌توانند اسناد را به صورت رایگان از پایگاه اطلاع‌رسانی مناقصات و مزایده‌های شرکت برق منطقه‌ای یزد به نشانی http://www.tenderyrec.ir دریافت و در صورت عدم امکان دریافت اسناد، مراتب را در ساعات اداری از طریق تلفن ۳۸۲۵۳۳۹۴-۰۳۵ پیگیری نمایند.

۵

مبلغ تضمین شرکت در فرآیند ارجاع کار

۱٫۶۲۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال

۶

آخرین مهلت تسلیم پیشنهادها

ساعت ۹:۳۰ روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۵٫۱۰٫۰۶

۷

زمان گشایش پیشنهادها

ساعت ۱۰ روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۵٫۱۰٫۰۶

۸

محل تسلیم پیشنهادها

يزد، ميدان امام حسين، بلوار دانشجو، بعد از پارك شادي، شركت برق منطقه‌اي يزد، امور تداركات و قراردادها

۹

توضيحات

سایر مشخصات در اسناد مناقصه درج شده است. در ضمن به پیشنهادهای مبهم، مشروط، مخدوش، فاقد تضمین و پیشنهادهایی که بعد از موعد مقرر ارسال گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

امور تداركات و قراردادها