جزییات سفر اعضای کمیسیون بررسی سوانح قطار تبریز – مشهد به سمنان

وزیر راه و شهرسازی در حاشیه عیادت از مصدومان قطار تهران- مشهد در بیمارستان‌های سینا و امام رضا(ع) تبریز گزارشی از روند اقدامات کمیسیون بررسی سوانح و سفر آن هیأت به سمنان خبر داد و گفت: اگر کسی قصور و کوتاهی داشته، با بررسی کمیسیون به مراجع ذی‌ربط جهت رسیدگی معرفی می‌شود. عباس آخوندی، وزیر […]

وزیر راه و شهرسازی در حاشیه عیادت از مصدومان قطار تهران- مشهد در بیمارستان‌های سینا و امام رضا(ع) تبریز گزارشی از روند اقدامات کمیسیون بررسی سوانح و سفر آن هیأت به سمنان خبر داد و گفت: اگر کسی قصور و کوتاهی داشته، با بررسی کمیسیون به مراجع ذی‌ربط جهت رسیدگی معرفی می‌شود.

عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی در جریان عیادت از بازماندگان قطار تبریز-مشهد در بیمارستان‌های سینا و امام رضا(ع) در پاسخ به سؤالات خبرنگاران درباره پیگیری حادثه گفت: کمیسیون بررسی سوانح تشکیل جلسه داده و نخستین گزارش خود را منتشر کرده است.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: ا اعضای کمیسیون بررسی سوانح برای ادامه تحقیقات خود به سمنان و شاهرود رفته‌اند. امیدواریم که هرچه سریعتر کمیسیون بررسی سوانح به جمع‌بندی برسد و جزییات سوانح را در اختیار مردم قرار دهد. همان‌طور که تا به امروز نیز تمامی جزییات را به اطلاع مردم رسانده‌ایم.

آخوندی تأکید کرد: اگر کسی قصور و کوتاهی داشته، با بررسی کمیسیون به مراجع ذی‌ربط جهت رسیدگی معرفی می‌شود.

گفتنی است برخی از اعضای هیأت دولت متشکل از جمله شهیندخت‌مولاوردی، معاون رییس‌جمهوری در امور زنان، عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی و سیدحسن قاضی‌زاده‌هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با سفر به تبریز، همراه استاندار آذربایجان‌شرقی و معاونان وزیر راه و شهرساز در مراسم تشییع پیکر جان‌باختگان قطار مشهد-تبریز، عیادت از مصدومان در دو بیمارستان این شهر و در پایان در مجلس ختم جان‌باختگان، شرکت کردند