تأمین اعتبار ١٥٥٨ بنگاه اقتصادی توسط بانک صادرات

همراستا با سیاست‌های اقتصادی دولت تدبیر و امید، بانک صادرات ایران به منظور افزایش رونق اقتصادی و تولید در سال جاری هزار و ٥٥٨ بنگاه اقتصادی کوچک و متوسط را تأمین اعتبار کرده است.   به گزارش مناقصه‌مزایده، این بانک در جهت اجرایی کردن بخشنامه بانک مرکزی با هدف ایجاد رونق اقتصادی و به‌کارگیری ظرفیت […]

همراستا با سیاست‌های اقتصادی دولت تدبیر و امید، بانک صادرات ایران به منظور افزایش رونق اقتصادی و تولید در سال جاری هزار و ٥٥٨ بنگاه اقتصادی کوچک و متوسط را تأمین اعتبار کرده است.

 

به گزارش مناقصه‌مزایده، این بانک در جهت اجرایی کردن بخشنامه بانک مرکزی با هدف ایجاد رونق اقتصادی و به‌کارگیری ظرفیت و توانمندی بخش‌های مختلف تولیدی، اختصاص اعتبار به بنگاه‌های کوچک و متوسط را در دستور کار خود قرارداده است. براساس اعلام وزارت صنعت، معدن و تجارت این بانک تا پایان آبان ماه سال‌جاری ١٦ هزار و ١٤٢ میلیارد ریال تسهیلات را به هزار و ٥٥٨ طرح اقتصادی پرداخت کرده که اقدام راه‌گشای بانک در این زمینه نقش به‌سزایی در افزایش اشتغال و رونق اقتصادی در سراسر کشور داشته است و در میان شبکه بانکی نیز از این لحاظ جایگاه ممتازی را برای بانک صادرات ایران رقم زده است.