تخفیف‌های هیجان‌انگیز مایکروسافت برای جلب مشتری

مایکروسافت برای جذب مشتری بیش‌تر برای مدت محدودی برخی محصولات خود را با تخفیف‌های استثنایی عرضه می‌کند. به گزارش فارس به نقل از پی‌سی‌ورلد، فروش تبلت ویندوزی به قیمت ۴۹ دلار، تخفیف هزار دلاری برای فروش برخی انواع رایانه‌های شخصی و ۵۰ درصد تخفیف برای خرید بازی‌های ایکس باکس تنها برخی از پیشنهادات جالب مایکروسافت […]

مایکروسافت برای جذب مشتری بیش‌تر برای مدت محدودی برخی محصولات خود را با تخفیف‌های استثنایی عرضه می‌کند.

به گزارش فارس به نقل از پی‌سی‌ورلد، فروش تبلت ویندوزی به قیمت ۴۹ دلار، تخفیف هزار دلاری برای فروش برخی انواع رایانه‌های شخصی و ۵۰ درصد تخفیف برای خرید بازی‌های ایکس باکس تنها برخی از پیشنهادات جالب مایکروسافت است.

اگرچه جمعه سیاه در آمریکا برای خرید ارزان قیمت پشت سرگذارده شد، اما مایکروسافت با هدف از میدان به درکردن رقبای سرسخت خود اعلام کرده که در یک بازه زمانی ۱۲ روزه که از ۵ دسامبر آغاز می‌شود، هر روز برخی تولیداتش را با تخفیف‌های بی‌سابقه عرضه می‌کند.

علاقه‌مندان به استفاده از این تخفیف‌ها باید شخصا به فروشگاه‌های مایکروسافت مراجعه کنند و بنابراین می‌توان انتظار داشت که طی این ۱۲ روز صف‌های طویلی در برابر این فروشگاه‌ها تشکیل شود.

شاید مهم‌ترین تخفیف مایکروسافت کاهش هزار دلاری قیمت عرضه برخی رایانه‌های ویندوزی است، اما علاقه‌مندان به بازی‌های ایکس باکس از این‌که بتوانند برخی از ان‌ها را به نصف قیمت خریداری کنند، خوشحال‌تر خواهند بود. این شرکت در ۹ دسامبر هم یک تبلت ویندوزی را به قیمت ۴۹ دلار عرضه می‌کند. البته هنوز اسامی این تبلت‌ها و رایانه‌ها اعلام نشده است.