وجه التزام تسهیلات بانک مهر اقتصاد بخشوده می‌شود

وجه التزام تسهیلات بانک مهر اقتصاد بخشوده می‌شود مدیرعامل بانک مهر اقتصاد از بخشودگی وجه التزامِ تسهیلاتِ مشتریانی که تا پایان سال اقدام به تعیین تکلیف و یا تسویه بدهی خود کنند، خبر داد. به گزارش مناقصه‌مزایده از روابط‌عمومی بانک مهر اقتصاد، سید ضیاء ایمانی، مدیرعامل بانک در این رابطه، گفت: مشتریانی که از تسهیلات […]

وجه التزام تسهیلات بانک مهر اقتصاد بخشوده می‌شود

مدیرعامل بانک مهر اقتصاد از بخشودگی وجه التزامِ تسهیلاتِ مشتریانی که تا پایان سال اقدام به تعیین تکلیف و یا تسویه بدهی خود کنند، خبر داد.

به گزارش مناقصه‌مزایده از روابط‌عمومی بانک مهر اقتصاد، سید ضیاء ایمانی، مدیرعامل بانک در این رابطه، گفت: مشتریانی که از تسهیلات این بانک استفاده و در سر رسید مقرر نسبت به پرداخت اقساط و تسویه اصل و فرع آن اقدام نکرده‌اند می‌توانند با پرداخت کل بدهی و یا اقساط معوقِ هر یک از قرارداد‌ها از بخشودگی جرایم دیر کرد وجه التزام بهره‌مند شوند.

ایمانی افزود: این طرح با عنوان «مهر ماندگار» در راستای تکریم مشتریان و افزایش توان تسهیلات‌دهی بانک به بخش‌های مختلف اقتصاد و آحاد هموطنان گرامی از بیست و نهم آبان ماه تا بیست و نهم اسفند ماه مصادف با میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) ادامه دارد.

 

وی خاطرنشان‌کرد: براساس این طرح بانک مهر اقتصاد با استفاده از مشوق‌هایی همچون بخشش وجه التزام و امهال، وجوه بلوکه شده و معوق را جمع‌آوری و در راستای کمک به توسعه اقتصادی کشور، مجدداً سرمایه‌گذاری می‌کند، لذا افرادی که به دلایل مختلف نتوانسته‌اند اقساط تسهیلات خود را بازپرداخت نمایند، می‌توانند تا پایان سال با مراجعه به شعب بانک از مزایای بی‌نظیر این طرح استفاده نمایند.