ارزشمند‌‌ترین بازیکنان حاضر در لیگ شانزدهم

ارزشمند‌‌ترین بازیکنان حاضر در لیگ شانزدهم در غیاب ستاره‌های سرخابی، دو بازیکن از تیم‌های فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز عنوان مؤثر‌‌ترین و باارزش‌‌‌ترین بازیکنان لیگ شانزدهم را به دوش می‌کشند. به گزارش «ورزش سه»، مهاجم اول فولادی‌‌ها و کاپیتان دوم تراکتورسازان این روز‌‌ها عنوان ارزشمند‌‌ترین بازیکنان لیگ شانزدهم را یدک می‌کشند، ساسان‌انصاری و محمدایرانپوریان را […]

ارزشمند‌‌ترین بازیکنان حاضر در لیگ شانزدهم

در غیاب ستاره‌های سرخابی، دو بازیکن از تیم‌های فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز عنوان مؤثر‌‌ترین و باارزش‌‌‌ترین بازیکنان لیگ شانزدهم را به دوش می‌کشند.

به گزارش «ورزش سه»، مهاجم اول فولادی‌‌ها و کاپیتان دوم تراکتورسازان این روز‌‌ها عنوان ارزشمند‌‌ترین بازیکنان لیگ شانزدهم را یدک می‌کشند، ساسان‌انصاری و محمدایرانپوریان را می‌توان تأثیرگذار‌‌ترین بازیکنان حاضر در لیگ دانست.

اول – ساسان انصاری، فولاد خوزستان، ۱۲ امتیاز

مهاجم اول فولادی‌‌ها که در چهار دیدار ابتدایی با این تیم حضور نداشت این روز‌‌ها در فکر زیاد کردن فاصله خود با دیگر رقباست. ساسان انصاری که در بازی اخیر تیمش هت‌تریک کرد، اکنون در صدر جدول باارزش‌‌‌ترین بازیکنان لیگ برتر قرار دارد، او تاکنون ۹ بار گلزنی کرده است و به عنوان آقای گل لیگ شناخته می‌شود، یک بار اقدام به ارسال پاس گل کرد و دو بار نیز اقدام به کسب پنالتی منجر به گل کرد.

دوم – محمد ایرانپوریان، تراکتورسازی تبریز، ۱۰ امتیاز

مدافع راست معتمد امیرقلعه‌نویی در اغلب بازی‌های تراکتوری‌ها حرکتی را به همراه دارد تا هواداران این تیم را خوشحال کند، او در بازی اخیر نیز توانست با پاس خود مهاجم این تیم را در شرایط گلزنی قرار دهد تا تعداد پاس‌های گل خود را به عدد ۵ برساند و در رده دوم بهترین گلسازهای لیگ قرار بگیرد، کاپیتان دوم تراکتوری‌ها تاکنون ۵ بار هم برای این تیم گلزنی کرده است تا در مجموع با ۱۰ امتیاز در رده دومین بازیکن ارزشمند لیگ برتر قرار بگیرد.

سوم – مرتضی تبریزی، ذوب آهن اصفهان، ۹ امتیاز

مهاجم اول ذوبی‌‌ها که پس از جدایی بازیکنان زیادی از این تیم در خط حمله، بار اصلی سیستم هجومی ذوبی‌‌ها را به دوش می‌کشد در بازی برابر پیکان توانست با هت‌تریک خود ۳ امتیاز شیرین را برای سبزپوشان به ارمغان بیاورد. تبریزی با این سه گل، تعداد گل‌های زده خود را به ۸ رساند تا در رده دوم بهترین گلزنان لیگ شانزدهم قرار بگیرد، او در ۱ بازی نیز با پاس گل خود توانست برای تیمش گلسازی کند.

سوم – رحیم زهیوی، استقلال خوزستان، ۹ امتیاز

درخشان‌‌‌ترین بازیکن خوزستانی‌‌ها در لیگ شانزدهم در بازی اخیر نیز توانسته یکی از گل‌های این تیم را وارد دروازه حریف کند تا تعداد گل‌های خود را به عدد ۵ برساند. او تاکنون ۴ بار هم برای تیمش گلسازی کرده است تا هم در گلزنی و هم در گلسازی برای تیمش مؤثر واقع شده باشد.

سوم – ایمان مبعلی، نفت تهران، ۹ امتیاز

هافبک باتجربه نفتی‌‌ها بدون تردید یکی از مهم‌ترین سال‌های بازیگری خود را پشت سر می‌گذارد، ایمان که عنوان بهترین گلساز لیگ را از آن خود کرده است تاکنون ۶ بار توانسته با پاس‌های خود تیمش را در موقعیت گلزنی قرار دهد، مبعلی علاوه بر پاس‌های گل خود، ۳ بار نیز توانسته برای نفتی‌‌ها گلزنی کند.

چهارم – محمد قاضی، نفت تهران، ۸ امتیاز

مهاجم باسابقه نفتی‌‌ها نیز یکی از بازیکنان خوب این تیم در لیگ شانزدهم محسوب می‌شود، قاضی که از ابتدای فصل شانزدهم برای نفتی‌‌ها به میدان رفته است تاکنون توانسته ۷ بار برای این تیم گلزنی کند تا یکی از مهاجمان حاضر درصدر بهترین گلزنان لیگ محسوب شود، او یک بار نیز با پاس گل خود برای تیمش اقدام به گلسازی کرد.

چهارم – مهدی‌رجب‌زاده، ذوب آهن، ۸ امتیاز

کاپیتان باتجربه ذوبی‌‌ها بدون تردید یکی از عجیب‌‌‌ترین نام‌های حاضر در صدر این جدول است، نکته جالب درباره رجب زاده این است که او در ۳۸ سالگی هم برای تیمش هت‌تریک می‌کند و می‌تواند بدرخشد، رجب‌زاده در بازی‌های لیگ شانزدهم توانسته ۶ بار گلزنی کند و دو بار نیز با ارسال پاس‌های گل، باعث برتری تیمش شود.

انتخاب ویژه، مسعودابراهیم‌زاده

ابراهیم زاده در بازی اخیر گسترشی‌‌ها توانست اثرگذاری فوق‌العاده‌ای داشته باشد، او گل اول این تیم را به ثمر رساند و یک ضربه پنالتی نیز به دست آورد تا بتواند موجبات پیروزی تیمش را فراهم سازد.

انتخاب ویژه، جابر انصاری

 

انصاری در بازی اخیر تیمش توانست دو پاس گل زیبا برای مهاجمان تیمش مهیا کند، دو پاس گل جابر که دو گل برای تیمش به همراه داشت تا استقلالی‌‌ها دست خالی از قم برنگردند.