حق سیدمهدی رحمتی ضایع شده است

پرسش‌هایی که باید پاسخ داده شوند حق سیدمهدی رحمتی ضایع شده است اتفاقی که برای دروازه بان شماره یک استقلال رخ داده پرسش‌هایی را از مسؤولان قضایی فوتبال ایجاد کرده که هنوز پاسخی به آن‌‌ها داده نشده است. به گزارش مهر، در ماجرای پیش آمده برای دروازه بان استقلال شاید مواد قانونی وجود داشته باشد […]

پرسش‌هایی که باید پاسخ داده شوند

حق سیدمهدی رحمتی ضایع شده است

اتفاقی که برای دروازه بان شماره یک استقلال رخ داده پرسش‌هایی را از مسؤولان قضایی فوتبال ایجاد کرده که هنوز پاسخی به آن‌‌ها داده نشده است.

به گزارش مهر، در ماجرای پیش آمده برای دروازه بان استقلال شاید مواد قانونی وجود داشته باشد که طبیعتاً قاضی پرونده آن را می‌داند اما برخی موارد را می‌توان با علامت سؤال مواجه کرد و آن موارد اینهاست:

عکس‌هایی نه کم، نه پنهان بلکه بسیار زیاد و عیان و واضح وجود دارد از دیگرانی که آن‌‌ها هم در خارج از کشور و حتی در داخل کشور شرایطی به مراتب بدتر را در مقابل درخواست عکس هوادارانشان تجربه کرده‌اند. حتی فایل‌های صوتی مشمئزکننده‌ای منتشر شده است، بار‌‌ها بازیکنان تیم ملی ایران با پرچم روی سینه در محاصره هواداران عکس گرفته‌اند.

پرسش امروز این است: چرا رحمتی؟ چرا الان؟ چرا برای او که تقریباً پشتش را به سمت آن هوادار کرده و عکس گرفته این موضوع جرم است و لایق محرومیت، برای دیگران نه! ؟ چرا برای ۳ بازیکن دیگر در همان عکس محرومیتی در نظر گرفته نشده است؟ این پرسش‌های بی‌جواب اتفاق خوبی را رقم نمی‌زنند. این پرسش‌‌ها برای دستگاه قضا خوب نیست، تأمل برانگیز است، پاسخ لازم دارد.

رحمتی خودش خوب از حق خودش دفاع کرد، رحمتی خودش حرف‌هایش را گفت و البته نگفت و اسم نبرد از همه فوتبالی‌های دیگری که عکس‌هایی به مراتب بدتر گرفته‌اند و همچنان جزو نفرات اول دعوت شده به تیم ملی هستند. رد پای رحمتی البته وسط بسیاری از حاشیه‌ها و دعوا‌‌ها دیده می‌شود اما در این مورد خاص به نظر می‌رسد پاسخ‌های حقوقی دیگری لازم است تا همه قانع شوند این عکس با دیگر عکس‌‌ها متفاوت است و رحمتی لایق محروم شدن!

 

به هر حال رحمتی هر عیبی که داشته باشد آدم مؤمن و دینداری به نظر می‌رسد و زندگی شخصی سالمی دارد با خانواده‌ای متدین و این عکس هم هیچ مفهومی را به جامعه متبادر نکرده است این را پرسش‌های بی‌پایان مردمی می‌گویند.