برگزاری مناقصه، اساس کار در واگذاری توسعه میادین نفتی است

معاون مدیرعامل شرکت نفت برگزاری مناقصه، اساس کار در واگذاری توسعه میادین نفتی است معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به ادامه مذاکرات شرکت‌های اروپایی با شرکت ملی نفت ایران برای حضور در پروژه‌های نفتی و گازی کشور گفت: مذاکرات متعددی به مراحل نهایی رسیده و امضای موافقتنامه‌های جدید در راه است. «غلامرضا […]

معاون مدیرعامل شرکت نفت

برگزاری مناقصه، اساس کار در واگذاری توسعه میادین نفتی است

معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به ادامه مذاکرات شرکت‌های اروپایی با شرکت ملی نفت ایران برای حضور در پروژه‌های نفتی و گازی کشور گفت: مذاکرات متعددی به مراحل نهایی رسیده و امضای موافقتنامه‌های جدید در راه است.

«غلامرضا منوچهری» معاون مهندسی و توسعه شرکت ملی نفت ایران در گفت وگو با تسنیم اظهارداشت: اساس کار ما در واگذاری توسعه میادین نفتی و در اختیار گذاشتن پروژه‌های نفتی به شرکت‌های داخلی و خارجی، برگزاری مناقصه است.

وی افزود: با وجود آن‌که برگزاری مناقصه را راهکار اصولی می‌دانیم اما ممکن است در شرایط خاصی مثلاً در میدان نفتی پارس‌جنوبی براساس اقتضائات، تجربیات یک شرکت و علاقه‌ای که وجود دارد، منافع ما ایجاب کند در موارد خاصی کار را بدون مناقصه واگذار کنیم.

منوچهری با اشاره به ادامه مذاکرات شرکت‌های اروپایی با شرکت ملی نفت ایران برای حضور در پروژه‌های نفتی و گازی کشور گفت: به موازات نهایی شدن الگوی جدید قراردادهای نفتی، مذاکره با شرکت‌های مختلف ادامه دارد و امضای تفاهم‌نامه‌ها، موافقتنامه‌ها و تبدیل آن‌ها به قرارداد ادامه خواهد داشت.

 

وی خاطرنشان‌کرد: مذاکرات متعددی به مراحل نهایی رسیده و امضای موافقتنامه‌های جدید در راه است.