قاضی‌زاده: اقتصاد و فرهنگ دو اولویت مهم مجلس دهم است 

  سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی منتخب مردم مشهد در مجلس دهم در گفت‌وگو با فارس، با بیان این‌که پرداختن به مسایل اقتصادی و فرهنگی از اهم موارد در مجلس دهم است گفت: امروزه مهم‌ترین مسأله در کشور ما این است که مسایل اقتصادی و فرهنگی به هم گره خورده و با چالش‌هایی مواجه است. وی […]

 

سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی منتخب مردم مشهد در مجلس دهم در گفت‌وگو با فارس، با بیان این‌که پرداختن به مسایل اقتصادی و فرهنگی از اهم موارد در مجلس دهم است گفت: امروزه مهم‌ترین مسأله در کشور ما این است که مسایل اقتصادی و فرهنگی به هم گره خورده و با چالش‌هایی مواجه است.

وی افزود: باید در نیروی انسانی نظام آموزشی مورد بازنگری قرار گیرد و نیروهای فعال، کارآمد و دارای اعتماد به نفس در این حوزه نقش‌آفرین باشند.

منتخب مردم مشهد در مجلس دهم اظهارداشت: باید به گونه‌ای عمل شود که ما شاهد توسعه معیشت مردم در جامعه باشیم و کم کردن فاصله طبقاتی و تبعیض‌ها در جامعه باید در دستور کار باشد.

 

قاضی‌زاده در پایان خاطرنشان‌کرد: کاهش اختلاف طبقاتی و حل معضلات اقتصادی نیازمند همت دولت و مجلس است که با یک نگاه جامع برنامه‌ریزی کرده و دولت با تمرکز بر روی این موضوع نسبت به حل آن اقدام کند.