عملیات اجرایی آبرسانی به دهکده گل شهرستان محلات آغاز شد

عملیات اجرایی آبرسانی به دهکده گل شهرستان محلات آغاز شد مدیر جهاد کشاورزی محلات در این آیین گفت: طرح آبرسانی به دهکده گل و گیاهان زینتی محلات از محل پساب تصفیه شده فاضلاب شهری با اعتبار ۵ میلیارد ریال آغاز شد. عبدا…‌محمودی افزود: براساس این طرح ۵٫۲ کیلومتر کانال و خط لوله‌گذاری با نظارت کارشناسان […]

عملیات اجرایی آبرسانی به دهکده گل شهرستان محلات آغاز شد

مدیر جهاد کشاورزی محلات در این آیین گفت: طرح آبرسانی به دهکده گل و گیاهان زینتی محلات از محل پساب تصفیه شده فاضلاب شهری با اعتبار ۵ میلیارد ریال آغاز شد.

عبدا…‌محمودی افزود: براساس این طرح ۵٫۲ کیلومتر کانال و خط لوله‌گذاری با نظارت کارشناسان سازمان جهاد کشاورزی ایجاد می‌شود.

وی بیان‌کرد: با کسب مجوز از آب منطقه‌ای استان مرکزی، ۳۰ لیتر بر ثانیه از پساب تصفیه‌خانه فاضلاب این شهر به دهکده گل اختصاص داده شده است.

محمودی بیان‌کرد: با بهره‌برداری از این طرح آبرسانی تا یک ماه دیگر مشکل آب دهکده گل این شهرستان که باعث نارضایتی بهره‌برداران شده بود، رفع می‌شود.

استاندار استان مرکزی نیز در این آیین گفت: با اجرای طرح آبرسانی به دهکده گل محلات صنعت گل و گیاه این شهرستان رونق بیش‌تری می‌گیرد چرا که بزرگ‌‌ترین مشکل آن که کمبود و بی‌آبی بود حل می‌شود.

محمود زمانی قمی افزود: رونق صنعت گل محلات در واقع رونق صادرات غیرنفتی این شهرستان و استان مرکزی است و تلاش می‌شود مشکلات این صنعت حل شود تا شهرستان به توسعه، رونق اقتصادی و پیشرفت برسد.