گلکسی اس ۸ با طراحی متفاوت و منحصربه‌فرد

گلکسی اس ۸ با طراحی متفاوت و منحصربه‌فرد پرچم‌دار ۲۰۱۷ سامسونگ بدون جک هدفون، چهره‌ای متفاوت به خود می‌گیرد تا با ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدید در آن، جبران شکست اخیر نوت ۷ را کند. به گزارش خبرآنلاین، گلکسی اس ۸ اولین گوشی کمپانی کره‌ای خواهد بود که دکمه سنتی و فیزیکی هوم را نخواهد داشت […]

گلکسی اس ۸ با طراحی متفاوت و منحصربه‌فرد

پرچم‌دار ۲۰۱۷ سامسونگ بدون جک هدفون، چهره‌ای متفاوت به خود می‌گیرد تا با ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدید در آن، جبران شکست اخیر نوت ۷ را کند.

به گزارش خبرآنلاین، گلکسی اس ۸ اولین گوشی کمپانی کره‌ای خواهد بود که دکمه سنتی و فیزیکی هوم را نخواهد داشت و با چهره‌ای متفاوت و توسعه‌یافته‌تر از اس۷اج راهی بازار می‌شود.

به نوشته بلومبرگ، هوم مجازی با جای هوم سنتی زیر نمایشگر تمام صفحه و بدون لبه ظاهراً می‌شود و بخشی از ظاهر و اسکرین گوشی حساب می‌شود که زیبا و منحصربه‌فرد جلوه می‌کند.

بلومبرگ می‌گوید این کارِ سامسونگ شبیه فناوری است که شائومی روی گوشی Mi Mix خود انجام داده است.

سامسونگ گفته است مانند سری قبل پرچم‌دار خود را در دو سایز ۵٫۱ اینچی و ۵٫۵ اینچی راهی بازار می‌کند و هر دو مدل نیز شیشه خمیده خواهند داشت و خبری از نمایشگر فلت نخواهد بود.

سفارش پردازنده اسنپ دراگون ۸۳۵ از کوآلکوم نشانگر عجله سامسونگ برای عرضه پرچمدار خود به بازار ۲۰۱۷ است. البته سامسونگ پردازنده بومی اکسینوس خود را نیز برای بازارهای برگزیده خواهد ساخت.

همچنین در گلگسیاس۸ شاهد ورود دستیار دیجیتال جدید سامیونگ خواهیم بود که با هوش مصنوعی توسعه‌یافته است و کسانی آن را ساخته‌اند که قبلاً روی سیری اپل کارکرده‌اند و می‌توان تماس تلفنی، ارسال پیامک و پیغام را در کنار تعیین وعده ملاقات را به‌راحتی انجام داد.

همچنین سامسونگ جک هدفون را نیز حذف کرده است و این دقیقاً کاری است که اپل شروع کرده و سایر سازندگان ان را دنبال می‌کنند تا در تعیین ضخامت گوشی دستشان باز باشد.

 

آوریل ۲۰۱۷ منتظر گلکسی اس ۸ در دو مدل باشید.