تیم منتخب هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال

تیم منتخب هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال هفته سیزدهم لیگ در حالی به پایان رسید که مشخص شد قهرمان نیم فصل یکی از دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی خواهند بود، تیم منتخب این هفته با حضور پر تعداد تراکتوری‌ها را مرور می‌کنیم: به گزارش «ورزش سه»، هفته سیزدهم بعد از گل ثانیه‌های پایانی وحیدامیری به […]

تیم منتخب هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال

هفته سیزدهم لیگ در حالی به پایان رسید که مشخص شد قهرمان نیم فصل یکی از دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی خواهند بود، تیم منتخب این هفته با حضور پر تعداد تراکتوری‌ها را مرور می‌کنیم:

به گزارش «ورزش سه»، هفته سیزدهم بعد از گل ثانیه‌های پایانی وحیدامیری به اتمام رسید تا پرسپولیس صدرنشین باقی بماند و تراکتورسازی با برد در بازی هفته برابر استقلال در رده دوم قرار گرفت و البته نزدیک‌‌ترین به تیم صدرنشین.

در انتهای جدول نیز ماشین‌سازی با ۶ و صبای قم با ۹ امتیاز قراردارند که این هفته را با شکست به پایان رساندند. با توجه به عملکرد مناسب هافبک‌ها و مهاجمان سیستم تیم منتخب این هفته را ۳-۴-۳ انتخاب کردیم.۱۱ بازیکن برگزیده تیم منتخب ورزش سه را مرور می‌کنیم:

دروازه‌بان

شهاب‌گردان(پدیده مشهد)

تعداد حضور در تیم منتخب ورزش سه: ۱ بار

 گردان در بازی مقابل تیم سابقش پرسپولیس توانست بار‌ها برابر حملات پردامنه قرمز‌ها مقاومت کند و حداقل در ۳ صحنه مانع از باز شدن دروازه‌‌اش شود اما در نهایت تلاش او کارساز نشد تا پدیده اینبار بدون امتیاز بازی را ترک کند. با وجود این‌که او دوبار دروازه‌‌اش را باز شده دید اما به پاس سیو‌های فوق‌العاده‌‌اش در بازی و البته بازی قبل در برابر تراکتور، او به عنوان دروازه‌بان تیم منتخب ورزش ۳ انتخاب شد. دروازه‌بانی که اگر نبود، شاید نتیجه عجیب و غریبی در بازی‌های این هفته و هفته قبل پدیده به دست می‌آمد.

 مدافعان

 سیدمحسن‌حسینی(گسترش فولاد)

تعداد حضور در تیم منتخب ورزش سه: ۱ بار

سیدمحسن حسینی مدافع گسترش فولاد برابر نفت تهران عملکرد خوبی برای تیمش داشت. او علاوه بر این‌که تک‌گل گسترش فولاد را به ثمر رساند، در خط دفاع نیز موفق ظاهر شد. حسینی چند موقعیت خوب را از مهاجمان نفت تهران گرفت و عاملی برای امتیاز‌گیری و حفظ رکورد گسترش در نباختن بیرون از خانه شد.

خالد شفیعی(تراکتورسازی)

تعداد حضور در تیم منتخب ورزش سه: ۱ بار

 علاوه بر عملکرد خوب در خط دفاعی و فرصت ندادن به مهاجمان حریف، خالدشفیعی در دیدار مقابل استقلال تهران یک بار دیگر با پرتاب‌های بلند خود مشکلات زیادی را برای خط دفاعی این تیم پدید آورد؛ به‌طوری که گل دوم تراکتورسازی هم روی یکی از همین پرتاب‌‌ها و به هم‌ریختگی خط دفاعی استقلال تهران به ثمر نشست.

 نمایش خوب خالد شفیعی باعث شد تا علیرضامنصوریان، سرمربی تیم استقلال با اشاره به نقش پررنگ او در شکست برابر مهمان، پرتاب اوت‌های این بازیکن را دغدغه استقلال در هفته منتهی به این دیدار بنامد.

سجاد مشکل‌پور(سایپا)

تعداد حضور در تیم منتخب ورزش سه: ۱ بار

 مدافع شادگانی تیم سایپا برابر تیم صنعت نفت آبادان توانست عملکرد قابل قبولی از خود به نمایش بگذارد و علی‌رغم این‌که صنعت نفت نتوانست خطرات زیادی روی دروازه سایپا به وجود آورد اما در همان تعدادی که این تیم به سمت دروازه سایپا یورش برد عملکرد قابل‌قبولی داشت و نمره قبولی گرفت تا در بازی بی‌روح هفته، او در تیم منتخب ما حاضر باشد.

 هافبک‌ها

 مهدی کیانی(تراکتورسازی)

تعداد حضور در تیم منتخب ورزش سه: ۳بار

 کاپیتان تراکتورسازی با بستن بازوبند کاپیتانی بر بازوی اخباری روح یکدلی و رفاقت در تیمش را نشان داد، او در بازی برابر استقلال و البته جنگ با مدافعان آبی‌پوش بسیار عالی عمل کرد و نشان داد که هنوز هم حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

 محمدرضاحسینی(ذوب آهن)

تعداد حضور در تیم منتخب ورزش سه: ۱ بار

همشهری سروش‌رفیعی در تیم ذوب‌آهن اصفهان توانست در بازی برابر ماشین‌سازی تبریز عالی عمل کند، این هافبک تند و تیز و البته تکنیکی پاس هر دو گل ذوبی‌ها را داد تا اصلی‌‌ترین عامل پیروزی تیمش باشد. حسینی یکی دیگر از بازیکنان شهر ستاره پرور نورآباد ممسنی است.

سروش رفیعی(تراکتورسازی)

تعداد حضور در تیم منتخب ورزش سه: ۱ بار

هافبک کاربلد تراکتوری‌ها در بازی برابر استقلال بازهم نشان داد تا بازیکن بازی‌های بزرگ است، او علاوه بر این‌که پاس گل اول تیمش را به حاتمی داد در بسیاری از صحنه‌ها با تکنیک بالایش هافبک‌ها و مدافعین تیم استقلال را به هم ریخت تا بتواند در برد تیمش تأثیر به‌سزایی داشته باشد. مطمئناً رفیعی حضورش در هر تیمی نعمت است و باید دید در نیم فصل این شاه ماهی به چه تیمی خواهد رفت.

وحید امیری(پرسپولیس تهران)

تعداد حضور در تیم منتخب ورزش سه: ۳بار

 وحید امیری در بازی برابر پدیده مشهد نیز در حالی که همه از کسب ۳ امتیاز ناامید شده بودند بار دیگر از غافلگیری مدافعان حریف سود برد و توانست گل تضمین‌کننده صدرنشینی این تیم را به ثمر برساند. امیری در هوای سرد مشهد خودی نشان داد تا نشان دهد بی‌خود و بی‌جهت در ابتدای فصل خواهان زیادی نداشته است.

مهاجمان

ساسان انصاری(فولاد خوزستان)

تعداد حضور در تیم منتخب ورزش سه: ۵ بار

 مهاجم تیم فولاد بازهم برای قرمزهای اهوازی گل زد و بازهم گل ۳ امتیازی! او در بازی دربی اهوازی‌ها توانست پاس زیبای سینامریدی را با یک بغل پای حرفه‌ای به گل ۳ امتیازی تیمش تبدیل کند. انصاری که ابتدای هفته قبل در ۹۰ حاضر شده بود با این گل نشان داد که ۹۰ نحسی ندارد. او با این گل به رکورد ۱۰ گل در ۹ بازی برای فولاد خوزستان رسید. این چهارمین بازیکن نورآبادی تیم منتخب هفته سیزدهم است.

 فرزاد حاتمی(تراکتورسازی)

تعداد حضور در تیم منتخب ورزش سه: ۱ بار

بدون شک بهترین بازیکن بازی استقلال و تراکتوزسازی فرزاد حاتمی بود؛ این بازیکن در دیدار مقابل تیم سابق خود نیز درخشید و با جایگیری‌های مناسب، موفق به ثبت دو گل در این دیدار شد. در صحنه گل اگرچه در ابتدا حاتمی در آفساید قرار داشت، اما در ادامه خود را به نزدیکی محمدابراهیمی که صاحب توپ شده بود رساند و محمدابراهیمی هم با از خودگذشتگی توپ را در دهانه دروازه خالی به حاتمی رساند تا گل برتری برابر استقلال ثبت شود و تیم تراکتورسازی با یک پیروزی ارزشمند از ورزشگاه آزادی خارج شود.

 مهردادمحمدی(سپاهان اصفهان)

تعداد حضور در تیم منتخب ورزش سه: ۱ بار

بالاخره طلسم گل نزدن‌های مهردادمحمدی برای سپاهان در بازی با صبای قم شکست و البته او توانست دوبار دروازه تیم صبا را باز کند تا نشان دهد هنوز هم می‌تواند با روشن شدن موتور گلزنی‌‌اش برای تیم خود مؤثر واقع شود. البته او وقتی گل اول خود برای سپاهان را به ثمر رساند با درآوردن پیراهن خود خوشحالی کرد و البته یک کارت زرد به جان خرید.