رییس اداره بازاریابی بانک پارسیان پژوهشگر منتخب نظام بانکی شد

رییس اداره بازاریابی بانک پارسیان پژوهشگر منتخب نظام بانکی شد رییس اداره بازاریابی بانک پارسیان به عنوان پژوهشگر منتخب نظام بانکی معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت. به گزارش مناقصه‌مزایده، همزمان با هفته پژوهش و فناوری، ششمین مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری به منظور تقدیر از آثار، پژوهشگران و مدیران منتخب شبکه بانکی در […]

رییس اداره بازاریابی بانک پارسیان پژوهشگر منتخب نظام بانکی شد

رییس اداره بازاریابی بانک پارسیان به عنوان پژوهشگر منتخب نظام بانکی معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش مناقصه‌مزایده، همزمان با هفته پژوهش و فناوری، ششمین مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری به منظور تقدیر از آثار، پژوهشگران و مدیران منتخب شبکه بانکی در سالن اجتماعات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با حضور رییس کل بانک مرکزی، رییس پژوهشکده پولی و بانکی و مدیران ارشد نظام بانکی، اساتید و پژوهشگران حوزه پول و بانک برگزار گردید.

در این مراسم که در بخش‌های اثر برتر، پژوهشگر برتر هر بانک، مدیر پژوهشی منتخب و پژوهشگر منتخب در حوزه پول و بانک از افراد برگزیده تقدیر به عمل آمد، امیر خانلری، رییس اداره بازاریابی بانک پارسیان به عنوان پژوهشگر منتخب نظام بانکی معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.

 

خاطرنشان‌می‌سازد، آثار پژوهشگران در بازه زمانی مهر ۹۴ تا شهریور ۹۵ توسط پژوهشکده پولی و بانکی مورد ارزیابی قرار گرفته است و خانلری با ارایه دو مقاله ISI، ۳ مقاله علمی پژوهشی ISC و هدایت ۸ پایان نامه کارشناسی‌ارشد در حوزه بانکی به این عنوان دست یافتند.