ضرورت نظارت کامل بر روند برگزاری مزایدات

عضو کمیسیون عمران مجلس برای جلوگیری از برنده شدن شرکتی با لابی خواستار شد ضرورت نظارت کامل بر روند برگزاری مزایدات  نظارت کامل بر روند برگزاری مزایدات برای جلوگیری از برنده شدن شرکتی با رانت و لابی ضروری است. به گزارش خانه ملت، شهرام‌کوسه‌غراوی با اشاره به برخی زمزمه‌ها مبنی بر بروز تخلف در برگزاری […]

عضو کمیسیون عمران مجلس برای جلوگیری از برنده شدن شرکتی با لابی خواستار شد

ضرورت نظارت کامل بر روند برگزاری مزایدات

 نظارت کامل بر روند برگزاری مزایدات برای جلوگیری از برنده شدن شرکتی با رانت و لابی ضروری است.

به گزارش خانه ملت، شهرام‌کوسه‌غراوی با اشاره به برخی زمزمه‌ها مبنی بر بروز تخلف در برگزاری مزایده از سوی برخی شرکت‌های دولتی، گفت: مجلس به هر نوع تخلفی حساس بوده و به موقع برخوردهای قاطع با متخلفان خواهد داشت.

نماینده مردم مینودشت و کلاله در مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر این‌که اجرای قانون در برگزاری مزایدات ضروری است، افزود: این‌که شرکتی از قبل برگزاری مزایده با رانت برنده این رقابت باشد، تخلف است.

وی با بیان این‌که برگزاری مزایده برای انتخاب شرکت برتر در رقابت است، تصریح کرد: این‌که شرکتی با باندبازی شرایط مزایده را داشته باشد یعنی نقض قانون که مجلس از کنار آن به راحتی نخواهد گذشت.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تأکید بر این‌که برگزاری رقابت سالم در مزایدات امری لازم است، گفت: شرکت‌های حاضر در مزایده باید توانمندی‌های خود را به عرصه نمایش بگذارند.

کوسه غراوی ادامه داد: نظارت کامل بر روند برگزاری مزایدات برای جلوگیری از برنده شدن شرکتی با رانت و لابی ضروری است.

 

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: در صورت لزوم کمیسیون عمران مجلس به موضوع مزایدات مرتبط با این کمیسیون از حیث نظارتی ورود خواهد داشت.