هیات دولت پاکستان موضوع خط لوله گاز ایران را بررسی می‌کند

هیات دولت پاکستان موضوع خط لوله گاز ایران را بررسی می‌کند رسانه‌های دولتی پاکستان اعلام کردند هیأت دولت این کشور در جلسه‌ای که به تازگی برگزار کرده است خود به ریاست شخص نخست وزیر، ۲۳ موضوع مختلف از جمله موضوع خط لوله گاز ایران-پاکستان را مورد بررسی قرار می‌دهد. به گزارش ایرنا به نقل از […]

هیات دولت پاکستان موضوع خط لوله گاز ایران را بررسی می‌کند

رسانه‌های دولتی پاکستان اعلام کردند هیأت دولت این کشور در جلسه‌ای که به تازگی برگزار کرده است خود به ریاست شخص نخست وزیر، ۲۳ موضوع مختلف از جمله موضوع خط لوله گاز ایران-پاکستان را مورد بررسی قرار می‌دهد.

به گزارش ایرنا به نقل از رادیو دولتی پاکستان، در این جلسه هیأت دولت پاکستان به ریاست نوازشریف، همچنین موضوع بازگشت پناهندگان افغان از پاکستان به کشورشان و نیز پیش‌نویس برخی قرارداد‌‌ها و تفاهم‌نامه‌های همکاری با برخی کشورهای دوست پاکستان، مورد بررسی و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.

 

هفته گذشته نیز خبرگزاری رسمی دولت پاکستان به نقل از منابع رسمی وزارت نفت و منابع طبیعی این کشور نوشت: ایران با انجام مذاکراتی با پاکستان در خصوص انجام اصلاحاتی در قرارداد فروش گاز به این کشور برای اجرای طرح خط لوله گاز ایران-پاکستان «در بازه زمانی تمدید شده» (پس از پایان ضرب‌الاجل تعیین شده در قرارداد) موافقت کرد.