اعلام آمادگی مدیران شهری شاهین شهر در تعامل با بانک شهر

اعلام آمادگی مدیران شهری شاهین شهر در تعامل با بانک شهر عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از اعلام آمادگی مدیران شهری شاهین شهر برای تعامل با بانک شهر خبر داد. به گزارش مناقصه‌مزایده از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، حسین‌علی‌حاجی‌دلیگانی، حضور محیطی و دامنه تبلیغات بانک شهر در شهر شاهین‌شهر […]

اعلام آمادگی مدیران شهری شاهین شهر در تعامل با بانک شهر

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از اعلام آمادگی مدیران شهری شاهین شهر برای تعامل با بانک شهر خبر داد.

به گزارش مناقصه‌مزایده از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، حسین‌علی‌حاجی‌دلیگانی، حضور محیطی و دامنه تبلیغات بانک شهر در شهر شاهین‌شهر و استان اصفهان را بسیار خوب و مؤثر ارزیابی کرد و گفت: بانک شهر توانسته در مدت زمان اندکی از زمان تأسیس، به خوبی فعالیت‌های بانکی خود را به مردم معرفی کند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با تأکید بر این‌که حضور بانک شهر در شهر‌‌ها و استان اصفهان مشهود و قابل قدردانی است، تصریح کرد: در کنار تبلیغات محیطی، شعب مستقر در سطح شهر‌‌ها نیز توانسته‌اند به خوبی اقدام به جذب مشتری کنند.

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس دهم خاطرنشان کرد: آنچه واضح است این‌که استقبال مردم از این نهاد اقتصادی نیز بسیار خوب بوده است که دلیل آن خدمات قابل‌توجه این بانک است.

 

این نماینده مجلس دهم تأکید کرد: با توجه به استقبال خوب شهروندان اصفهانی از خدمات بانک شهر، مدیران شهرهایی همچون شاهین شهر، آمادگی همکاری با مسؤولان بانک شهر دارند.