رییس اداره بازاریابی بانک پارسیان پژوهشگر منتخب بانکی شد

رییس اداره بازاریابی بانک پارسیان پژوهشگر منتخب بانکی شد رییس اداره بازاریابی بانک پارسیان به عنوان پژوهشگر منتخب نظام بانکی معرفی شد. به گزارش مناقصه‌مزایده، همزمان با هفته پژوهش و فناوری، ششمین مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری به منظور تقدیر از آثار، پژوهشگران و مدیران منتخب شبکه بانکی در سالن اجتماعات بانک مرکزی جمهوری […]

رییس اداره بازاریابی بانک پارسیان پژوهشگر منتخب بانکی شد

رییس اداره بازاریابی بانک پارسیان به عنوان پژوهشگر منتخب نظام بانکی معرفی شد.

به گزارش مناقصه‌مزایده، همزمان با هفته پژوهش و فناوری، ششمین مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری به منظور تقدیر از آثار، پژوهشگران و مدیران منتخب شبکه بانکی در سالن اجتماعات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با حضور رییس‌کل محترم بانک مرکزی، رییس پژوهشکده پولی و بانکی و مدیران ارشد نظام بانکی، اساتید و پژوهشگران حوزه پول و بانک برگزار گردید.

در این مراسم که در بخش‌های اثر برتر، پژوهشگر برتر هر بانک، مدیر پژوهشی منتخب و پژوهشگر منتخب در حوزه پول و بانک از افراد برگزیده تقدیر به عمل آمد، دکتر امیرخانلری، رییس اداره بازاریابی بانک پارسیان به عنوان پژوهشگر منتخب نظام بانکی معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.

همچنین وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جریان بازدید از بیست و دومین نمایشگاه الکامپ از عملکرد بانک ملی ایران در ارایه خدمات به دولت و مردم به‌ویژه در حوزه بانکداری نوین تقدیر کرد.

واعظی در بازدید از غرفه گروه شرکت داده‌ورزی‌سداد اظهار داشت: با توجه به روند پیشرفت بانک ملی ایران در بخش انفورماتیک، امیدواریم به‌زودی شاهد حضور پرقدرت و مؤثر این بانک در شبکه‌های اجتماعی برای مبادلات و خدمات بانکی پرشتاب و گسترده باشیم.

وی خاطرنشان کرد: توانمندی‌های بخش انفورماتیک و گروه داده ورزی سداد که امروز شاهد آن هستیم می‌تواند بسترساز خدمات بانکداری نوین باشد و مردم را در دسترسی آسان به خدمات بانکی و مبادلات پولی، یاری کند.