تمدید مهلت ثبت‌نام طرح ترافیک۹۶

تمدید مهلت ثبت‌نام طرح ترافیک۹۶ مدیر واحد صدور آرم سازمان حمل و نقل و ترافیک از تمدید مهلت ثبت‌نام اینترنتی آرم طرح ترافیک سال٩٦ تا پایان روز پانزده دی ماه خبر داد. به گزارش باشگاه خبرنگاران، مصطفی‌قنبرنژاد با بیان این‌که مهلت ثبت‌نام از تاریخ ١٨آذر و تا پایان روز ۳۰آذرماه اعلام شده بود، اظهار کرد: […]

تمدید مهلت ثبت‌نام طرح ترافیک۹۶

مدیر واحد صدور آرم سازمان حمل و نقل و ترافیک از تمدید مهلت ثبت‌نام اینترنتی آرم طرح ترافیک سال٩٦ تا پایان روز پانزده دی ماه خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، مصطفی‌قنبرنژاد با بیان این‌که مهلت ثبت‌نام از تاریخ ١٨آذر و تا پایان روز ۳۰آذرماه اعلام شده بود، اظهار کرد: با توجه به این‌که سامانه پرداخت عوارض و ثبت‌نام در روزهای ابتدایی ثبت‌نام مشکلاتی داشته و جمع کثیری از شهروندان بعضاً ممکن است از ثبت‌نام اینترنتی جا مانده باشند، با تدابیر اندیشیده شده مهلت ثبت‌نام به مدت دو هفته و تا تاریخ ١٥ دی ماه تمدید شد.

مدیر واحد صدور آرم سازمان حمل و نقل و ترافیک تأکید کرد: ١٥ دی ماه آخرین مهلت ثبت‌نام اینترنتی برای متقاضیان دریافت آرم طرح ترافیک سال ٩٦ است و به‌طور قطع مهلت اعلام شده تمدید نخواهد شد.

قنبرنژاد از ثبت‌نام بیش از ٢٥ هزار متقاضی درخواست حقیقی و حقوقی در سامانه خبر داد و گفت: آن دسته از شهروندانی که به هر دلیلی نیازمند ویرایش در خواست خود هستند تا ۲۴ ساعت قبل از مهلت پایان ثبت‌نام ١٥ دی ماه می‌توانند با ورود به پنجره ویرایش درخواست و از طریق کد رهگیری و کد پستی‌شان نسبت به ویرایش درخواستشان اقدام کنند.

قنبرنژاد تصریح کرد: پس از بررسی سیستماتیک، نتایج متقاضیان واجد شرایط دریافت آرم طرح ترافیک اواسط بهمن ماه اعلام می‌شود.

مدیرواحد صدور آرم سازمان ترافیک افزود: تمامی خودروهای پلاک عمومی شهر تهران که دو رقم سمت راست پلاک خودروهای آنها ایران ۱۱، ۲۲، ۳۳ و ۴۴ و… است، به منظور تردد در محدوده طرح ترافیک ملزم به دریافت آرم طرح ترافیک بوده و باید نسبت به ثبت‌نام در سامانه شهرداری تهران (www.tehran.ir)اقدام کنند.

وی خودروهای وانت، وانت‌بار، نیسان و کامیونت ۵تن و ۸۰۰، سواری حمل و نقل عمومی، مینی‌بوس و اتوبوس‌های درون شهری را از جمله خودروهای پلاک «ع» برشمرد و بیان کرد: خودروهای امدادی متعلق به مخابرات، ادارات آب، برق و گاز، آمبولانس‌های متعلق به بیمارستان‌های خصوصی، امدادخودرو‌ها و جرثقیل‌های یدک‌کش نیز باید ثبت‌نام کنند.

قنبرنژاد با اشاره به این‌که معاینه فنی یکی از الزامات دریافت آرم طرح ترافیک است، گفت: خودروهای پلاک «ع» و امدادی نیز مانند سایر خودرو‌ها برای ثبت‌نام در سامانه باید دارای معاینه فنی از یکی از مراکز معاینه فنی شهر تهران باشند.

 

مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک از پیشنهاد افزایش ١٠ درصدی تعرفه آرم طرح ترافیک سال٩٦ در لایحه پیشنهادی به شورای اسلامی شهر تهران خبر داد و گفت: طی هفته جاری لایحه مذکور به شورای شهر ارایه می‌شود که در صورت تصویب این شورا افزایش ١٠ درصدی تعرفه طرح ترافیک در سال ٩٦ لحاظ می‌شود.