استفاده از ظرفیت‌های معدنی رونق اقتصادی را افزایش می‌دهد

مدیر کل بنیاد مستضعفان غرب کشور استفاده از ظرفیت‌های معدنی رونق اقتصادی را افزایش می‌دهد  مدیر کل بنیاد مستضعفان غرب کشور شناسایی و بهره‌مندی از ظرفیت‌های معدنی را عامل رونق اقتصادی دانست و از مصادره شدن تعدادی از معادن قروه در راستای ایجاد اشتغالزایی به نفع سازمان خبر داد. به گزارش مهر، بهرام تیموری در […]

مدیر کل بنیاد مستضعفان غرب کشور

استفاده از ظرفیت‌های معدنی رونق اقتصادی را افزایش می‌دهد

 مدیر کل بنیاد مستضعفان غرب کشور شناسایی و بهره‌مندی از ظرفیت‌های معدنی را عامل رونق اقتصادی دانست و از مصادره شدن تعدادی از معادن قروه در راستای ایجاد اشتغالزایی به نفع سازمان خبر داد.

به گزارش مهر، بهرام تیموری در نشست تخصصی با فرماندار شهرستان قروه با محوریت شناسایی ظرفیت‌ها و به‌کارگیری آنها در سطح شهرستان، اظهار داشت: تعدادی از معادن شهرستان قروه به نفع بنیاد مستضعفان مصادره شده است، لذا براساس گردش ثبتی املاک مربوط این مهم به عنوان یک فرایند در راستای اشتغال زایی و رونق اقتصاد در دستور کار قرار دارد.

وی با اشاره به اهداف سفر به قروه در راستای فعال کردن معادن و شناسایی ظرفیت‌های موجود، از تکمیل کردن شرکت دامپروری دو هزار رأسی در قروه و زمین اراضی ۹۲ هکتاری دهگلان توسط بنیاد خبر داد و عمده‌‌ترین رسالت سازمان را استفاده از شرکت‌های بنیادی دانست.

تیموری ورود بنیاد مستضعفان در تمامی حوزه‌های مختلف را صرف نظر از شرکت‌های بنیادی با گستره بالا دانست و از حضور در بخش اجتماعی با توزیع هزار و ۳۰۰ سبد کالا برای بانوان باردار و شیرده روستایی، تأمین مسکن خانواده‌های دارای دو معلول، کمک به دانش آموزان بی‌بضاعت و پرداخت وام‌های دانشجویی خبر داد.

 

به گفته وی بنیاد مستضعفان بنگاه اقتصادی بزرگی است که به گفته مقام‌معظم‌رهبری هرچه هست باید برای مردم هزینه شود لذا قصد بنیاد بر این است که از تمامی ظرفیت‌های منطقه در جهت اشتغال و رونق اقتصادی گام‌بردارد.