تأکید معاون وزیر اقتصاد بر افزایش اثربخشی بانک تجارت

تأکید معاون وزیر اقتصاد بر افزایش اثربخشی بانک تجارت معاون وزیر اقتصاد با ابراز امیدواری به بهبود شرایط کلی اقتصاد کشور، از رایزنی‌‌ها برای بازگشایی نماد بانک‌های بزرگ بورسی در آینده نزدیک خبر داد.  به گزارش مناقصه‌مزایده از روابط‌عمومی بانک تجارت، معاون وزیر اقتصاد در بخش پایانی سخنان خود با تقدیر از عملکرد بانک تجارت […]

تأکید معاون وزیر اقتصاد بر افزایش اثربخشی بانک تجارت

معاون وزیر اقتصاد با ابراز امیدواری به بهبود شرایط کلی اقتصاد کشور، از رایزنی‌‌ها برای بازگشایی نماد بانک‌های بزرگ بورسی در آینده نزدیک خبر داد.

 به گزارش مناقصه‌مزایده از روابط‌عمومی بانک تجارت، معاون وزیر اقتصاد در بخش پایانی سخنان خود با تقدیر از عملکرد بانک تجارت در پیشبرد برنامه‌های کلان اقتصادی کشور، تأکیدکرد: ذهنیت فعالان کسب و کار از دیرباز نسبت به بانک تجارت و خدمات این بانک مثبت بوده است، چنانکه مدیران و کارکنان این بانک به لحاظ برخورداری از دانش تخصصی و اشراف بر قوانین و دستورالعمل‌ها در نظام بانکی کشور سرآمد هستند.

 

وی انسجام و همفکری بین هسته اصلی مدیران ارشد و مدیران ستادی و صف را برای پیشرفت و بالندگی بانک حیاتی توصیف کرد و ابراز امیدواری کرد مجموعه مسؤولین و کارکنان این بانک با تلاش و نوآوری، اثربخشی بانک تجارت در اقتصاد کشور را تقویت کنند.