راستی‌آزمایی لیست‌های مربوط به حقوق‌های نامتعارف شروع شده است

   سخنگوی قوه قضاییه درباره موضوع فیش‌های نجومی، گفت: در این زمینه بیش از ۲۰ نفر دعوت یا احضار شدند که ممکن است برخی از احضاریه‌ها رسمی نباشد. از اعضای صندوق توسعه ملی در بین احضارشدگان بودند و موضوع در حال بررسی است.به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی‌اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه در حاشیه دیدار […]

   سخنگوی قوه قضاییه درباره موضوع فیش‌های نجومی، گفت: در این زمینه بیش از ۲۰ نفر دعوت یا احضار شدند که ممکن است برخی از احضاریه‌ها رسمی نباشد. از اعضای صندوق توسعه ملی در بین احضارشدگان بودند و موضوع در حال بررسی است.به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی‌اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه در حاشیه دیدار با رییس کمیسیون تحقیق و بازرسی جمهوری ارمنستان در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی مبنی بر عدم بلاغ حکم پرونده بابک زنجانی به وکیلش و این‌که وکیل متهم ردیف سوم پرونده فساد نفتی بیان کرده که پرونده باید به شعبه هم عرض ارسال می‌شده، ولی اکنون به شعبه دادگاه بدوی ارسال شده است، گفت: به‌طور طبیعی وقتی پرونده از دیوان عالی بر می‌گردد چنان‌چه نیاز به ضمائم و یا کسر آماری باشد به شعبه بدوی برمی‌گردد که ممکن است فاصله زمانی داشته باشد. من اطلاعی ندارم، اگر به شعبه هم عرض برگردد همه مطلع می‌شوند.

وی درباره عدم ابلاغ حکم پرونده بابک زنجانی به وکیلش نیز گفت: من از این موضوع اطلاعی ندارم.

سخنگوی قوه قضاییه درباره موضوع فیش‌های نجومی، اظهارکرد: در این زمینه بیش از ۲۰ نفر دعوت یا احضار شده‌اند که ممکن است برخی از احضاریه‌ها رسمی نباشد. از اعضای صندوق توسعه ملی در بین احضارشدگان بودند و موضوع در حال بررسی است.

وی خاطرنشان‌کرد: سازمان بازرسی یکسری لیست‌هایی را داده و سایر دستگاه‌ها هم لیست‌هایی را ارایه دادند که در حال راستی‌آزمایی این لیست‌ها هستیم؛ زیرا برخی از آن‌ها خوداظهاری افراد بوده و ما در حال انطباق با قانون و با واقعیت هستیم.

وی درباره شکایت علی مطهری علیه مقام قضایی در مشهد که به دادسرای روحانیت ارجاع شده نیز گفت: اصلاً از این موضوع اطلاعی ندارم و رسیدگی من در حیطه بررسی نامه ریاست جمهوری بوده است.

 

محسنی اژه‌ای درباره ناپدید شدن یک توریست فرانسوی حدود ۴ ماه پیش در دشت کویر که اخیراً سخنگوی وزارت خارجه نیز در این باره توضیحی ارایه داده بودند، گفت: اگر موردی توسط مقامات قضایی و انتظامی دستگیر شوند چه داخلی و چه خارجی حتماً به خانواده شخص اطلاع خواهیم داد، اگر این شخص خارجی باشد به سفارتخانه و خانواده او اطلاع خواهیم داد و تاکنون موردی به ما اعلام نشده است.