عکاسان برگزیده حوزه انرژی معرفی شدند

عکاسان برگزیده حوزه انرژی معرفی شدند عکاسان برگزیده چهارمین مسابقه عکس صنعت تأسیسات طی مراسمی با حضور حجت‌الاسلام، دهقان مشاور استاندار فارس، روشن‌شاد، ریاست نظام مهندسی استان، اساتید دانشگاه، عکاسان و کارشناسان معرفی و تجلیل شدند. به گزارش مناقصه‌مزایده، در این مراسم ابتدا قربانعلی‌میرزازاده، مدیرعامل شرکت پاکمن به عنوان برگزارکننده مسابقه، ضمن خیرمقدم به مدیران […]

عکاسان برگزیده حوزه انرژی معرفی شدند

عکاسان برگزیده چهارمین مسابقه عکس صنعت تأسیسات طی مراسمی با حضور حجت‌الاسلام، دهقان مشاور استاندار فارس، روشن‌شاد، ریاست نظام مهندسی استان، اساتید دانشگاه، عکاسان و کارشناسان معرفی و تجلیل شدند.

به گزارش مناقصه‌مزایده، در این مراسم ابتدا قربانعلی‌میرزازاده، مدیرعامل شرکت پاکمن به عنوان برگزارکننده مسابقه، ضمن خیرمقدم به مدیران و اساتید و عکاسان حاضر در سالن، به مقوله انرژی به عنوان یکی از نیازهای اولیه و حیاتی بشر اشاره کرد و در ادامه با توسعه جمعیت به چگونگی روش‌های تأمین این نیاز ضروری زندگی پرداخت و ابراز داشت: بحث توسعه فرهنگی در سایر شئون مورد نظر کارشناسان است و توسعه در این بخش نیازمند توجه جدی و فرهنگ‌سازی به موضوعی مثل صنعت تأسیسات و مقوله‌ای چون حفاظت محیط زیست است.

وی با اشاره به این مقدمه، رسانه عکاسی را رسانه‌ای توانمند دانست و ادامه داد: دبیرخانه این جشنواره در چهارمین سال متوالی سعی کرد با رویکرد انرژی‌های نوین به موضوع مسابقه بپردازد و جا دارد توجه نگاه عکاسان را در این باره بیش‌تر به فواید انرژی‌های نوین و پاک توجه دهیم.

الهام‌محمدی هم به عنوان دبیر این مسابقه با تجلیل از عکاسان شرکت‌کننده و راه یافته، در سخنانی کوتاه به ضرورت اهمیت به دید عکاسان به عنوان صاحبان نگاه حال و آینده‌نگر در جامعه اشاره کرد و خواستار توجه جدی‌تر و آگاهانه‌تر این قشر از هنرمندان به مضامین مرتبط با موضوع مسابقه شد.

در ادامه این مراسم مهدی‌سروری به عنوان دبیر هیأت داوران در جایگاه حاضر شد و ضمن تشکر و تقدیر از دقت و توجه هیأت داوران، بیانیه دبیر این هیأت را برای حاضرین خواند.

 سروری با دو پیشنهاد فعالیت دبیرخانه در طول سال و برنامه‌ریزی در جهت بسترسازی مناسب برای ورود عکاسان به محیط‌های صنعتی و تأسیساتی با عنوان تور عکاسی از صنعت تأسیسات، بیانیه را به پایان رساند.

در ضمن برگزاری این مراسم، کارگاه‌های تخصصی از علی‌اکبرگل‌نشان با موضوع: بویلرهای بخار و بهینه‌سازی مصرف انرژی، سعیدمیرزازاده با موضوع: قدم به قدم در موتورخانه بخار، سیداصغرنصراللهی با موضوع: سیستم‌های بخار و تعمیرات و نگهداری آنها، وحید‌عزیزی با موضوع: مشعل‌های نوین و علی عمادی: بویلر چگالشی برای دانشجویان و علاقه‌مندان برگزار شد.

به این ترتیب چهارمین مسابقه عکس صنعت تأسیسات با پشتیبانی شرکت پاکمن برای چهارمین سال متوالی با هدف توجه به صنعت تأسیسات و با رویکرد بر انرژی‌های نوین برگزار شد و با انجام تعهدات، نام خود را در بین دبیرخانه‌های متعهد در قبال رعایت حقوق شرکت‌کننده و عکاسان صاحب اثر ثبت کرد.