اختصاص ۲۵۰ میلیارد تومان برای توسعه و اشتغال روستایی در سال ۹۶

اختصاص ۲۵۰ میلیارد تومان برای توسعه و اشتغال روستایی در سال ۹۶ معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهور گفت: در لایحه بودجه سال آینده ۲۵۰ میلیارد تومان صرفاً برای توسعه روستایی و اشتغال روستایی در نظر گرفته شده است. سیدابوالفضل‌رضوی در حاشیه همایش خدمات الزامی ICT در روستا‌‌ها و مناطق  توسعه یافته در […]

اختصاص ۲۵۰ میلیارد تومان برای توسعه و اشتغال روستایی در سال ۹۶

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهور گفت: در لایحه بودجه سال آینده ۲۵۰ میلیارد تومان صرفاً برای توسعه روستایی و اشتغال روستایی در نظر گرفته شده است.

سیدابوالفضل‌رضوی در حاشیه همایش خدمات الزامی ICT در روستا‌‌ها و مناطق  توسعه یافته در گفت‌وگو با فارس در پاسخ به این سؤال که در بودجه ۹۶ چه اعتباری برای توسعه روستایی در نظر گرفته شده، اظهار داشت: در موضوع روستایی تاکنون به آنچه که مورد نظر ما بوده به‌طور کامل توجه نشده است؛ اما در لایحه بودجه ۹۶ کاستی‌‌‌ها جبران شده است.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: لایحه پیشنهادی بودجه ۹۶ توسط رییس‌جمهور به مجلس تقدیم شده که کلیات آن به تصویب رسیده و اکنون در کمیسیون تلفیق در دست بررسی است.

وی تصریح کرد: در این لایحه ۱٫۵ میلیارد دلار اعتبار از صندوق توسعه ملی به اشتغال اختصاص یافته که می‌توانیم از آن برای ایجاد اشتغال در روستا‌‌ها نیز استفاده کنیم.

 

رضوی افزود: همچنین در این لایحه ۲۵۰ میلیارد تومان برای ردیف اعتباری توسعه روستایی و اشتغال روستایی در نظر گرفته شده است.