ارایه خدمات جدید در همراه بانک ملی

ارایه خدمات جدید در همراه بانک ملی بانک ملی ایران به منظور افزایش رضایت مشتریان از خدمات بانکداری الکترونیک و ارتقای خدمات مبتنی بر IOS، خدمات جدیدی را بر روی سامانه همراه بانک ملی عملیاتی کرد. به گزارش مناقصه‌مزایده، در نسخه جدید تحتIOS همراه بانک (۵، ۱۱)، خدمات جدیدی نظیر اصلاح فرایند فراموشی رمز عبور […]

ارایه خدمات جدید در همراه بانک ملی

بانک ملی ایران به منظور افزایش رضایت مشتریان از خدمات بانکداری الکترونیک و ارتقای خدمات مبتنی بر IOS، خدمات جدیدی را بر روی سامانه همراه بانک ملی عملیاتی کرد.

به گزارش مناقصه‌مزایده، در نسخه جدید تحتIOS همراه بانک (۵، ۱۱)، خدمات جدیدی نظیر اصلاح فرایند فراموشی رمز عبور بدون نیاز به مراجعه به شعب، کنترل بازه زمانی در قبوض پرداخت شده و قابلیت ویرایش حساب‌های پر کاربرد فعال شده است.

دریافت صورتحساب، اعلام مانده حساب، پرداخت اقساط درون بانکی و بین بانکی، انتقال وجه از یک حساب به حساب دیگر و همچنین انتقال وجه از حساب به‌کارت‌های بانک ملی ایران از دیگر خدمات این سامانه بر پایه شماره حساب می‌باشد.

همچنین خدمات برپایه کارت‌های بانکی، خدمات چک، پرداخت قبوض خدماتی و خرید شارژ برای تمامی سیم کارت‌های تلفن همراه نیز از دیگر خدمات این سامانه می‌باشد و تمامی خدمات فوق بدون نیاز به اینترنت بوده و فقط خدمت انتقال وجه کارت به‌کارت شتابی به‌صورت اینترنتی قابل ارایه می‌باشد؛ مشتریان برای دسترسی به نسخه جدید همراه بانک ملی می‌توانند به سایت بانک ملی ایران به آدرس www.bmi.ir مراجعه کنند.