آمادگی چینی‌ها برای تأمین تجهیزات پروژه‌های صانیر

آمادگی چینی‌ها برای تأمین تجهیزات پروژه‌های صانیر مدیرعامل شرکت بین‌المللی صادرات و واردات فنی چین در دیداری از شرکت صانیر برای همکاری با این شرکت در زمینه‌های بانکی، انرژی و تأمین تجهیزات اعلام آمادگی کرد. به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از شرکت صادرات تجهیزات و خدمات صنایع آب و برق ایران (صانیر)، « ژانگ یو […]

آمادگی چینی‌ها برای تأمین تجهیزات پروژه‌های صانیر

مدیرعامل شرکت بین‌المللی صادرات و واردات فنی چین در دیداری از شرکت صانیر برای همکاری با این شرکت در زمینه‌های بانکی، انرژی و تأمین تجهیزات اعلام آمادگی کرد.

به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از شرکت صادرات تجهیزات و خدمات صنایع آب و برق ایران (صانیر)، « ژانگ یو یین» در این دیدار با اشاره به سابقه فعالیت شرکت متبوعش، گفت: این شرکت در بخش‌های مهم انرژی فعالیت دارد و با ایجاد دفتر در تهران در تلاش است با شرکت‌های بزرگی همچون صانیر همکاری‌های دو جانبه داشته باشد.

وی به پروژه‌های اجرا شده این شرکت در ایران اشاره کرد و گفت: با شرکت‌های بزرگی همچون واگن‌سازی پارس همکاری داریم و ساخت اسکله و بنادر و فعالیت‌های تأمین تجهیزات از دیگر کارهای اجرایی این شرکت است.

به گفته این مقام چینی، این شرکت در کشورهای فیلیپین، اندونزی، هند، سریلانکا، ترکیه، ایران، روسیه و چند کشور آفریقایی و منطقه پروژه‌هایی اجرا کرده است.

ژانگ‌یو یین برای همکاری‌های بانکی در زمینه حمایت از پروژه‌ها و سرمایه‌گذاری‌ها نیز اعلام آمادگی کرد.

در این دیدار، «بهمن صالحی» مدیرعامل صانیر افزود: ظرفیت شرکت صانیر، برند و تنوع پروژه‌های آن به گونه‌ای است که زمینه خوبی برای مشارکت شرکت‌های بین‌المللی به عنوان همکار با آن وجود دارد.

به گفته وی، هم اینک صانیر برای اجرای پروژه‌های خود در کشورهای CIS (آسیای میانه) آماده همکاری و سرمایه‌گذاری است.

 

شرکت صانیر اینک ۱۸ پروژه در ۱۳ کشور جهان در دست اجرا دارد و در ماه‌های گذشته قرارداد ساخت نیروگاه بادی در کشور قزاقستان را با ظرفیت ۶۰ مگاوات امضا کرد.