دستگاه‌های صراف الکترونیک بانک شهر مجوز گرفت

دستگاه‌های صراف الکترونیک بانک شهر مجوز گرفت مدیرعامل بانک شهر از استقبال مسافران خارجی از دستگاه‌های صراف الکترونیک خبر داد و گفت: تاکنون ۳ مجوز رسمی از بانک مرکزی برای راه‌اندازی این دستگاه‌ها دریافت شده است. به گزارش مناقصه‌مزایده، حسین‌محمد پورزرندی با اشاره به اهمیت دستگاه‌های صراف الکترونیک در تسهیل خدمات به مسافران خارجی گفت: […]

دستگاه‌های صراف الکترونیک بانک شهر مجوز گرفت

مدیرعامل بانک شهر از استقبال مسافران خارجی از دستگاه‌های صراف الکترونیک خبر داد و گفت: تاکنون ۳ مجوز رسمی از بانک مرکزی برای راه‌اندازی این دستگاه‌ها دریافت شده است.

به گزارش مناقصه‌مزایده، حسین‌محمد پورزرندی با اشاره به اهمیت دستگاه‌های صراف الکترونیک در تسهیل خدمات به مسافران خارجی گفت: تاکنون ۳ مجوز رسمی از بانک مرکزی برای راه‌اندازی این دستگاه‌ها دریافت شده است تا مسافران خارجی به ویژه در فرودگاه‌ها، نمایشگاه‌های بین‌المللی و مناطق آزاد بتوانند از آن استفاده کنند.

وی افزود: در حال حاضر این دستگاه، قابلیت تبدیل دلار و یورو را به ریال دارد، اما این امکان برای سایر ارز‌ها نیز تعریف شده است که پس از ارایه مجوز بانک مرکزی، قابل انجام خواهد بود.

 

مدیرعامل بانک شهر با بیان این‌که ارز‌ها براساس قیمت روز محاسبه می‌شود، خاطرنشان‌کرد: از طریق دستگاه‌های صراف الکترونیک این امکان وجود دارد تا ارز نهایی به صورت کارت‌ در چارچوب مقررات بانک مرکزی در اختیار مشتریان قرار گیرد.