سامانه پیوند بانک رفاه راه‌اندازی شد

سامانه پیوند بانک رفاه راه‌اندازی شد تمامی مشتریان بانک رفاه که قصد بهره‌مندی از خدمات USSD را دارند باید نسبت به اتصال شماره کارت خود به شماره تلفن همراه از طریق سامانه پیوند اقدام کنند. به گزارش مناقصه‌مزایده، براساس دستور بانک مرکزی این اقدام به منظور ارتقا سطح امنیت کانال USSD برای تراکنش‌های مالی صورت […]

سامانه پیوند بانک رفاه راه‌اندازی شد

تمامی مشتریان بانک رفاه که قصد بهره‌مندی از خدمات USSD را دارند باید نسبت به اتصال شماره کارت خود به شماره تلفن همراه از طریق سامانه پیوند اقدام کنند.

به گزارش مناقصه‌مزایده، براساس دستور بانک مرکزی این اقدام به منظور ارتقا سطح امنیت کانال USSD برای تراکنش‌های مالی صورت پذیرفته و همه مشتریان بانک فاه که قصد استفاده از سامانه USSD را دارند لازم است از تاریخ ۱/۱۰/۹۵ با ورود به نشانی اینترنتی www.refah-bank.ir نسبت به اتصال شماره کارت خود با شماره تلفن همراه اقدام کنند.

 

گفتنی است در سامانه همبانک رفاه (USSD) با شماره #۷۱۳* انواع خدمات از قبیل خدمات بانکی (خدمات حساب و خدمات کارت)، خدمات پرداخت قبض (قبوض عمومی و سازمان تأمین اجتماعی) و خرید شارژ (اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل) ارایه می‌شود.