«تجارت پی» بانک تجارت رونمایی شد

«تجارت پی» بانک تجارت رونمایی شد با حضور دکتر قضاوی معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی، از «تجارت پی»، جدید‌ترین خدمت بانک تجارت در حوزه پرداخت‌های الکترونیکی، رونمایی شد. به گزارش مناقصه‌مزایده، «Tejarat Pay» یک ابزار پرداخت هزینه خرید با استفاده از موبایل با استفاده از اسکن QR است که مشتریان بانک تجارت می‌توانند با […]

«تجارت پی» بانک تجارت رونمایی شد

با حضور دکتر قضاوی معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی، از «تجارت پی»، جدید‌ترین خدمت بانک تجارت در حوزه پرداخت‌های الکترونیکی، رونمایی شد.

به گزارش مناقصه‌مزایده، «Tejarat Pay» یک ابزار پرداخت هزینه خرید با استفاده از موبایل با استفاده از اسکن QR است که مشتریان بانک تجارت می‌توانند با دانلود این نرم‌افزار از طریق اپلیکیشن موبایل بانک تجارت، خریدهای خود را از طریق فروشگاه‌های مجهز به این خدمت تنها با استفاده از گوشی موبایل خود و بدون نیاز به استفاده از کارت بانکی یا پول نقد به انجام رسانند.

اوضاعی، معاون مدیرعامل بانک تجارت در امور فناوری اطلاعات، طی سخنانی با اشاره به روند توسعه ابزارهای پرداخت موبایلی در ایران و سایر کشور‌ها گفت: معرفی «تجارت پی» در راستای برنامه‌های راهبردی بانک تجارت برای توسعه محصولات نوین بانکی با هدف افزایش رضایتمندی مشتریان و افزایش درآمدهای کارمزدی بانک صورت می‌گیرد.

 

وی افزود: علاوه بر خرید مستقیم کالا و خدمات، «تجارت پی» امکان پیش پرداخت هزینه خرید از طریق اینترنت را نیز به راحتی فراهم می‌کند و مشتریان بانک می‌توانند با استفاده از کامپیوتر شخصی یا تلفن همراه، اقدام به خرید کالاهای مورد نظر خود از طریق فروشگاه‌های اینترنتی پذیرنده  تجارت پی نمایند.