عرضه نزدیک به ۵۵ هزار تن قیر در بورس کالا

عرضه نزدیک به ۵۵ هزار تن قیر در بورس کالا تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران دیروز شاهد عرضه ۵۴ هزار و ۹۰۰ قیر بود. به گزارش مناقصه‌مزایده از روابط عمومی و امور بین‌الملل بورس کالای ایران در این روز ۵ هزار تن قیر ۶۰۷۰ نیز در تالار صادراتی بورس کالای ایران عرضه […]

عرضه نزدیک به ۵۵ هزار تن قیر در بورس کالا

تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران دیروز شاهد عرضه ۵۴ هزار و ۹۰۰ قیر بود.

به گزارش مناقصه‌مزایده از روابط عمومی و امور بین‌الملل بورس کالای ایران در این روز ۵ هزار تن قیر ۶۰۷۰ نیز در تالار صادراتی بورس کالای ایران عرضه شد.

همچنین ۲۹ هزار تن وکیوم‌باتوم، ۴ هزار و ۵۰۰ تن گوگرد، ۱۰ هزار و ۵۴۸ تن مواد پلیمری و ۲۰۰ تن بنزن در تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی عرضه شد.

این گزارش حاکی است، ۳هزار و ۷۰۰ تن بیلت و شمش آلومینیم شرکت‌های المهدی و ایرالکو در تالار محصولات صنعتی و معدنی عرضه شد.

علاوه بر این ۲۱ هزار تن گندم خوراکی، دو هزار تن گندم دوروم، یک هزار و ۲۰۰ تن شکر سفید، ۱۰۰ تن روغن خام سویا و ۶ هزار و ۶۰۰ تن جو دامی نیز در تالار محصولات کشاورزی عرضه شد.

 

همچنین ۲۲ تن جو دامی و ۸ هزار و ۶۸۲ تن ذرت دانه‌ای در قالب طرح قیمت تضمینی و ۵۷ هزار و ۷۴۰ تن ذرت دانه‌ای در قالب طرح گواهی سپرده کالایی نیز در تالار محصولات کشاورزی عرضه شد.