صدور ۷۰۰۰ کوثر کارت برای هواداران باشگاه تراکتور‌سازی تبریز

صدور ۷۰۰۰ کوثر کارت برای هواداران باشگاه تراکتور‌سازی تبریز در راستای حمایت از تیم‌های لیگ برتری فوتبال کشور از ابتدای سال جاری تا کنون تعداد ۷۰۰۰ فقره کوثر کارت برای هواداران باشگاه تراکتور‌سازی تبریز در شعب مؤسسه اعتباری کوثر صادر شده است. به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از روابط عمومی مؤسسه اعتباری کوثر، طرح کوثر […]

صدور ۷۰۰۰ کوثر کارت برای هواداران باشگاه تراکتور‌سازی تبریز

در راستای حمایت از تیم‌های لیگ برتری فوتبال کشور از ابتدای سال جاری تا کنون تعداد ۷۰۰۰ فقره کوثر کارت برای هواداران باشگاه تراکتور‌سازی تبریز در شعب مؤسسه اعتباری کوثر صادر شده است.

به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از روابط عمومی مؤسسه اعتباری کوثر، طرح کوثر کارت از زمستان سال گذشته در ۳۵۰ شعبه مؤسسه اعتباری کوثر آغاز شده. کوثر کارت این امکان را برای هواداران تیم‌های استقلال، پرسپولیس و تراکتور‌سازی ایجاد کرده است تا با افتتاح حساب هواداری و انجام تراکنش‌های مالی خود علاوه بر حمایت تیم محبوبشان به روند صعودی باشگاه‌ها برای قهرمانی کمک کنند.

 این گزارش می‌افزاید؛ هواداران تیم‌های استقلال، پرسپولیس و تراکتور‌سازی می‌توانند با افتتاح یک حساب عادی شتابی در مؤسسه، کارت بانکی خود را با لوگوی تیم مورد علاقه‌شان دریافت کنند و بلافاصله بعد از فعال شدن کارت‌‌ها از مزایای آن بهره‌مند شوند.

 

همچنین مؤسسه اعتباری کوثر با تأکید بر نشاط اجتماعی، حمایت از تیم ملی فوتبال بانوان را نیز در دستور کار دارد و به زودی این طرح عملیاتی می‌شود.