تولید فاز سوم سریال «سرزمین کهن» در شبکه ۳

  رییس مرکز امور نمایشی سیما درباره تولید فاز سوم سریال «سرزمین کهن» در شبکه ۳ و مجموعه «سنگ پا» در شبکه ۱ بیان کرد که این دو اثر مرحله پیش‌تولید را گذرانده و تا چند روز دیگر کلید می‌خورند. رحمان سیفی آزاد در گفت‌وگو با مهر با اشاره به سریال‌های نوروزی شبکه‌های مختلف سیما […]

 

رییس مرکز امور نمایشی سیما درباره تولید فاز سوم سریال «سرزمین کهن» در شبکه ۳ و مجموعه «سنگ پا» در شبکه ۱ بیان کرد که این دو اثر مرحله پیش‌تولید را گذرانده و تا چند روز دیگر کلید می‌خورند.

رحمان سیفی آزاد در گفت‌وگو با مهر با اشاره به سریال‌های نوروزی شبکه‌های مختلف سیما گفت: نوروز ۹۵ به دلیل محدودیت‌های آنتن و کنداکتور، شبکه‌های ۳، دو و یک سریال‌های نوروزی پخش می‌کنند و شبکه ۵ برای عید سریال ندارد. برنامه «خندوانه» هم از طرف سازمان صداوسیما برای شبکه نسیم در این ایام در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: از آن‌جایی که در ایام نوروز فیلم‌های سینمایی هم در کنداکتور پخش در نظر گرفته شده‌اند و آنتن پر است برای شبکه ۵ سریال نوروزی در نظر نگرفته‌ایم.

رییس مرکز امور نمایشی سیما با اشاره به ۴ سریال در حال تصویربرداری برای ایام نوروز توضیح داد: اکنون ۴ سریال «بیمار استاندارد» به‌کارگردانی سعید آقاخانی، «زعفرانی» به‌کارگردانی حامد محمدی، «دودکش ۲» به‌کارگردانی محمدحسین لطیفی و «قرعه» به‌کارگردانی برزو نیک‌نژاد در حال تصویربرداری هستند که پخش یکی از این ۴ سریال برای بعد از ایام نوروز می‌افتد. قطعی‌‌ترین سریال هم «دودکش» است که چون سری اول آن از شبکه یک پخش شد سری دوم هم از همین شبکه پخش می‌شود.

سیفی آزاد درباره زمان پخش سریال چهارم اظهار کرد: بالاخره ما مناسبت‌های دیگری هم داریم و یکی از این سریال‌ها در ایام شعبانیه پخش خواهد شد.

 

وی در پایان درباره سریال‌های «سرزمین کهن» و «سنگ پا» که یکی به شبکه ۳ و دیگری به شبکه یک تعلق دارد، بیان کرد: سریال «سرزمین کهن» به‌کارگردانی کمال تبریزی و سریال «سنگ پا» به‌کارگردانی سیروس مقدم در این چند وقت کارهای پیش تولید خود را پشت سر گذاشته‌اند و انشاا… تا چند روز دیگر کلید می‌خورند.