۴۰۸۹ مزایده – شرکت پتروشیمی خارک – فروش اقلام مازاد

  آگهی مزایده‌عمومی موضوع: فروش اقلام مازاد (تيوپ مستعمل آبسازي) شرکت پتروشیمی خارک (سهامی عام) در نظر دارد اقلام مازاد (تيوپ مستعمل آبسازي) خود واقع در جزیره خارگ را به شرح جدول ذیل، از طریق مزایده عمومی و به بالاترین قیمت پیشنهادی به صورت یکجا به فروش برساند. فلذا از متقاضیانی که آمادگی شرکت در […]

 

آگهی مزایده‌عمومی

موضوع: فروش اقلام مازاد (تيوپ مستعمل آبسازي)

شرکت پتروشیمی خارک (سهامی عام) در نظر دارد اقلام مازاد (تيوپ مستعمل آبسازي) خود واقع در جزیره خارگ را به شرح جدول ذیل، از طریق مزایده عمومی و به بالاترین قیمت پیشنهادی به صورت یکجا به فروش برساند. فلذا از متقاضیانی که آمادگی شرکت در مزایده را داشته و دارای سوابق و تجربیات موثر می باشند، دعوت بعمل می آید بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و دریافت اسناد مزایده از تاريخ درج آگهي به تارنماي اينترنتي شركت پتروشيمي خارك به نشاني www.khargpetrochemical.ir مراجعه نمايند.

مبلغ سپرده (تضمین) شرکت در مزایده: ۳۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال (سيصد و پنجاه ميليون ريال) بصورت وجه نقد یا ضمانتنامه بانكي معتبر (مورد تایید پتروشیمی خارک) مطابق با فرآيند مندرج در اسناد مزايده.

آخرین مهلت دریافت اسناد مزایده: ۲۹/۰۳/۱۴۰۳

آخرین مهلت تحویل پیشنهادها: ۰۳/۰۴/۱۴۰۳

محل تحویل پیشنهاد:

تهران، دیباجی شمالی، خیابان دژم جو، پلاک ۴۰، شرکت پتروشیمی خارک، واحد حراست.

– استان بوشهر، جزيره خارگ، مجتمع شرکت پتروشیمی خارک، واحد حراست.

محل بازدید حضوری و تحويل موضوع مزايده: مجتمع پتروشيمي خارك واقع در استان بوشهر، جزيره خارك.

متقاضیان ميتوانند بمنظور هماهنگی جهت بازدید تا قبل از تاريخ تحويل پيشنهاد، همه روزه از ساعت ۰۷:۰۰ صبح الی ۱۲:۰۰ و از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۸:۰۰ با شماره تلفن ۵-۳۳۸۲۲۰۹۰ -۰۷۷ داخلی ۴۱۱۱-۴۱۱۲ واحد عملیات کالا و انبارها تماس حاصل فرمایند. ضمنا به دليل وجود شرايط خاص جهت صدور مجوز ورود به جزيره خارك، هماهنگي قبلي از طريق شماره هاي مذكور ضروريست.

کیفیت تحویل موضوع مزایده: طبق اعلام مزايده گزار

نکته: بدیهی است که شرکت پتروشیمی خارک در رد یا قبول پیشنهادها مختار است.

ردیف نام موجودی واحد
۱ تيوپ مستعمل آبسازي يك عدد