حمایت بنیاد ملی نخبگان از برگزیدگان بخش بین‌الملل جشنواره خوارزمی

  مشاور رییس بنیاد ملی نخبگان با بیان این‌که بخش بین‌الملل جشنواره خوارزمی از جشنواره‌های مورد تأیید بنیاد ملی نخبگان است، از حمایت این نهاد از برگزیدگان بخش بین‌الملل بیست و نهمین جشنواره خوارزمی مانند سال‌های قبل خبر داد. به گزارش ایسنا، پرویز کرمی با تأکید بر حمایت بنیاد ملی نخبگان از برگزیدگان جشنواره خوارزمی […]

 

مشاور رییس بنیاد ملی نخبگان با بیان این‌که بخش بین‌الملل جشنواره خوارزمی از جشنواره‌های مورد تأیید بنیاد ملی نخبگان است، از حمایت این نهاد از برگزیدگان بخش بین‌الملل بیست و نهمین جشنواره خوارزمی مانند سال‌های قبل خبر داد.

به گزارش ایسنا، پرویز کرمی با تأکید بر حمایت بنیاد ملی نخبگان از برگزیدگان جشنواره خوارزمی گفت: بخش بین‌الملل جشنواره بین‌المللی خوارزمی از جشنواره‌های مورد تأیید بنیاد ملی نخبگان است.

وی با بیان این‌که شناسایی، هدایت و حمایت از مستعدان برتر از اهداف اصلی بنیاد ملی نخبگان است، افزود: برگزیدگان بیست و نهمین جشنواره خوارزمی مستعد برتر شناخته‌شده و می‌توان در تسهیلات موجود در آیین‌نامه‌ها برخوردار شود.

 

بر اساس این گزارش، در مراسم معرفی برگزیدگان بیست و نهمین جشنواره خوارزمی که روز دوشنبه، ۱۸ اسفندماه امسال با حضور محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فن‌آوری در محل اجلاس سران برگزار شد، از میان ۶۲۸ طرح ارسال شده از ۲۳ طرح برگزیده شامل ۱۱ طرح داخلی و ۹ طرح خارجی و ۳ طرح محققان ایرانی مقیم خارج تقدیر به عمل آمد.