عضو کمیسیون تلفیق خبر داد:پول آزاد شده ایران ۵۰۰۰میلیارد تومان است

  ایرج ندیمی گفت: لایحه دو دوازدهم بودجه ۹۵ دوشنبه در صحن علنی مجلس مطرح خواهد شد و سعی می‌کنیم، بررسی بودجه همان روز پایان یابد. به گزارش فارس، عضو کمیسیون تلفیق بودجه با اشاره به بررسی بودجه ۹۵ کشور در کمیسیون تلفیق اظهار داشت: بخش‌های هزینه‌ای بودجه در حال بررسی بوده و سعی می‌کنیم […]

 

ایرج ندیمی گفت: لایحه دو دوازدهم بودجه ۹۵ دوشنبه در صحن علنی مجلس مطرح خواهد شد و سعی می‌کنیم، بررسی بودجه همان روز پایان یابد.

به گزارش فارس، عضو کمیسیون تلفیق بودجه با اشاره به بررسی بودجه ۹۵ کشور در کمیسیون تلفیق اظهار داشت: بخش‌های هزینه‌ای بودجه در حال بررسی بوده و سعی می‌کنیم تا دوشنبه‌ (امروز) کار به اتمام برسد و در صحن علنی مجلس مطرح شود.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۵ گفت: اکنون حدود ۱۹ تبصره دیگر در بخش هزینه‌ای باقی مانده و کار زیادی وجود ندارد.

وی با اشاره به این‌که لایحه دو دوازدهم بودجه از سوی دولت تصویب شده است، گفت: پیش‌تر مجلس طرح دو دوازدهم را آماده کرده بود و با این حساب این طرح در لایحه ادغام شده و روز دوشنبه (امروز) بررسی و تصویب خواهد شد.

این نماینده مجلس تصریح کرد: جای نگرانی از بابت بودجه سال آینده وجود ندارد و ۳۰ هزار میلیارد تومان برای دولت در نظر گرفته خواهد شد.

 

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در مورد پول‌های بلوکه ایران در آمریکا، گفت: طبق گزارش بانک مرکزی ۵ هزار میلیارد تومان مربوط به قبل از انقلاب آزاد شده که در اخبار قبلی ۵ میلیارد دلار عنوان شده بود.