شرکت ۲۵ کشور در نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست

مدیر دهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست به حضور ۲۵ کشور در نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست اشاره کرد و گفت: تاکنون حضور نمایندگان ۱۳ کشور اروپایی در این نمایشگاه قطعی شده است. محمد مقاره در جمع خبرنگاران به افزایش تعداد کشورهای خارجی حاضر در نمایشگاه ایران پلاست اشاره کرد، افزود: با توجه به لغو تحریم‌ها و […]

مدیر دهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست به حضور ۲۵ کشور در نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست اشاره کرد و گفت: تاکنون حضور نمایندگان ۱۳ کشور اروپایی در این نمایشگاه قطعی شده است.

محمد مقاره در جمع خبرنگاران به افزایش تعداد کشورهای خارجی حاضر در نمایشگاه ایران پلاست اشاره کرد، افزود: با توجه به لغو تحریم‌ها و فضای پساتحریم درخواست شرکت‌های معتبر اروپایی برای حضور در دهمین نمایشگاه ایران پلاست افزایش یافته است.

مدیر دهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست با بیان این‌که برای نخستین بار در طول برگزاری این نمایشگاه بین‌المللی، تعداد کشورهای حاضر در نمایشگاه ایران پلاست به ۲۵ کشور رسیده است، اضافه کرد: هم اکنون شرکت‌هایی از اروپا، آسیا، آفریقا و اقیانوسیه برای حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی ادامه داد: نمایندگان ۱۰ کشور آسیایی، ۱۳ کشور اروپایی، یک کشورآفریقایی و یک کشور از قاره اقیانوسیه در این نمایشگاه بین‌المللی حضور خواهند داشت.

مقاره گفت: تاکنون شرکت‌هایی از فرانسه، استرالیا، انگلیس، آلمان، اتریش، ایتالیا، اسپانیا، سوییس، هلند، دانمارک، لهستان، روسیه، جمهوری چک، بلژیک، چین، کره جنوبی، تایوان، هند، سنگاپور، ترکیه، امارات متحده عربی، عراق، بحرین، پاکستان و آفریقای جنوبی برای حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی و ثبت نام کرده‌اند.

وی با بیان این‌که این شرکت‌های خارجی در فضایی به وسعت حدود ۸ هزار متر مربع، حضور می‌یابند، گفت: به سبب استقبال شرکت‌های خارجی میزان فضای اختصاص یافته به شرکت‌های خارجی افزایش یافته است.

مقاره به برگزاری این نمایشگاه در دوره پساتحریم اشاره کرد و گفت: برگزاری دهمین نمایشگاه ایران پلاست، همزمان با لغو تحریم‌ها به بهترین فرصت برای انتقال دانش، تکنولوژی، انتخاب شرکای مطمئن، جذب سرمایه و بازاریابی برای شرکت‌های فعال در صنایع تکمیلی پتروشیمی، پلاستیک، پلیمر و صنعت پتروشیمی کشور تبدیل شده است.

 

شرکت ملی صنایع پتروشیمی دهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست را در روزهای ۲۵ تا ۲۹ فروردین ماه جاری (۱۳ تا ۱۷ آوریل ۲۰۱۶ میلادی) در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌کند.