بائوج لاهوتی مطرح کرد:کاهش نرخ سود بانکی یکی از مؤلفه‌های بهبود وضعیت مسکن

  عضو کمیسیون عمران مجلس، با تأکید بر این‌که دولت باید برای اقشار مختلف جامعه در بحث مسکن نسخه‌های متفاوتی بپیچد، گفت: عدم خروج مسکن از رکود در سال جاری به برهم خوردن تعادل عرضه و تقاضا و مشکلات بسیار برای مردم منجر خواهد شد. مهرداد بائوج لاهوتی در گفت‌وگو با خانه ملت، با تأکید […]

 

عضو کمیسیون عمران مجلس، با تأکید بر این‌که دولت باید برای اقشار مختلف جامعه در بحث مسکن نسخه‌های متفاوتی بپیچد، گفت: عدم خروج مسکن از رکود در سال جاری به برهم خوردن تعادل عرضه و تقاضا و مشکلات بسیار برای مردم منجر خواهد شد.

مهرداد بائوج لاهوتی در گفت‌وگو با خانه ملت، با تأکید بر ضرورت تحول اقتصادی در بحث مسکن در سال جدید، گفت: عدم خروج مسکن از رکود در سال جاری به برهم خوردن تعادل عرضه و تقاضا و مشکلات بسیار برای مردم منجر خواهد شد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی، با بیان این‌که بازار مسکن در سال جدید نیازمند نسخه جدیدی است، افزود: خروج بازار مسکن از مشکلات فعلی و رکود بی‌سابقه نیازمند اقدامات عملی در این راستا است.

افزایش ساخت و ساز راهکار مقابله با محدودیت مسکن

وی با تأکید بر این‌که افزایش ساخت و ساز برای مقابله با محدودیت واحدهای ساختمانی یکی از راهکارهای بهبود وضعیت مسکن در کشور است، تصریح کرد: دولت باید با درنظر گرفتن نسخه‌های متفاوت برای اقشار مختلف کشور زمینه بهبود وضعیت مسکن را فراهم کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با اشاره به این‌که دیگر زمان درمان با نسخه‌های واحد برای تمام مشکلات مسکن به اتمام رسیده است، گفت: سال ۹۵ باید با اقدام و عمل برای بهبود شرایط مسکن با خانه دار کردن بسیاری از اقشار جامعه همراه شود.

کاهش نرخ سود بانکی یکی از مؤلفه‌های بهبود وضعیت مسکن

بائوج لاهوتی کاهش نرخ سود بانکی و ارایه تسهیلات کارآمد در بحث افزایش ساخت و ساز‌ها برای بهبود آینده مسکن ضروری خواند و تصریح کرد: امیدوارم اقتصاد مسکن در سال جاری به سمتی برود که مدت زمان انتظار خانه‌دار شدن مردم کم شود.

وی با بیان این‌که افزایش حمایت از ساخت و ساز مسکن یکی از راهکارهای مقابله با وضعیت کنونی رکود در این بازار است، تأکید کرد: دولت باید با انبوه‌سازی در بحث مسکن یکی از عمده دلایل رشد قیمت مسکن که محدودیت آن است را مرتفع کند.

 

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، از آمادگی کمیسیون عمران مجلس برای تعامل بی‌وقفه با دولت جهت رفع مشکلات مسکن در سال جدید و رونق این بازار خبر داد.