نماینده مردم رشت:ایران رتبه هشتم مشارکت در انتخابات را دارد، آمریکا رتبه ۱۴۹

  تأمینی لیچایی با بیان این‌که مردم پاسخ شیطنت‌های دشمنان را در صحنه انتخابات داده‌اند، گفت: ایران رتبه هشتم مشارکت در انتخابات را دارد و آمریکا رتبه ۱۴۹ . به گزارش خانه ملت، حسن تأمینی لیچایی در نشست علنی دیروز مجلس شورای اسلامی، در نطق میان دستور خود، افزود: به آمریکا و عربستان هشدار می‌دهم […]

 

تأمینی لیچایی با بیان این‌که مردم پاسخ شیطنت‌های دشمنان را در صحنه انتخابات داده‌اند، گفت: ایران رتبه هشتم مشارکت در انتخابات را دارد و آمریکا رتبه ۱۴۹ .

به گزارش خانه ملت، حسن تأمینی لیچایی در نشست علنی دیروز مجلس شورای اسلامی، در نطق میان دستور خود، افزود: به آمریکا و عربستان هشدار می‌دهم دست از این شیطنت‌ها و توطئه‌ها ‌بردارد چراکه ۳۷ سال است این شیطنت‌ها را داشته‌اند که نتیجه آن را نیز دیده‌اند به گونه‌ای که با درایت رهبری مردم پرشورتر از گذشته پای صحنه حاضر می‌شوند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: ایران رتبه هشتم مشارکت در انتخابات را دارد و آمریکا دارای رتبه ۱۴۹ است و باید از مردم ایران تشکر کرد و تلاش کرد تا شرایطی بهتری برای مردم ایجاد شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم، تصریح کرد: بنده ۴۷ روز مانده به انتخابات در نطق خود اعلام کرد که بسیار مطلوب است که اخلاق انتخاباتی را رعایت کنیم، متأسفانه عده‌ای آخرت خود را فروختند و انواع بداخلاقی‌ها را در این انتخابات دیدیم و در حق اینجانب حرف‌هایی زدند که نمی‌دانم چگونه می‌خواهند در برابر خداوند متعال پاسخگو باشند.

وی یادآور شد: همه کسانی را که در حق اینجانب بدی کرده‌اند را می‌بخشم اما فراموش نمی‌کنم و بدون شک روزی برای همه روشن خواهد شد که در حق اینجانب چه حرفایی زده‌اند، البته در شورای نگهبان نیز به این باور رسیده بودند اما متأسفانه با توجه به پرونده‌های ۱۲ هزاری، امکان بررسی این میزان پرونده وجود نداشت ولی مردم تا دقیقه ۹۰ منتظر ورود من به صحنه انتخابات بودند که به نظر من همین مهربانی‌ها باقی خواهد ماند.

وی ادامه داد: به مردم عزیز قول می‌دهم که مانند گذشته بازهم در خدمت آن‌ها باشم و مردم عزیز شاهد هستند که بنده با تمام وجود پیگیر مطالبات و مشکلات آن‌ها بودم و از مشکلات کشوری، آلودگی هوای تهران، هشدار نسبت به آثار ناشی از وقوع زلزله در تهران و آسیب‌های اجتماعی بودم.

 

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت: از نمایندگانی که برای دوره دهم رای آورده‌اند خیر مقدم عرض کرده و اینجانب به عنوان یک عضو هیأت علمی دانشگاه و ۸ سال تجربه نمایندگی در صورت نیاز می‌توانم کمک‌های مشاوره‌ای دهم.