تشکیل کمیته پیگیری پرداخت بدهی شهرداری به پیمانکاران

عضو شورای اسلامی شهر تهران بر ضرورت ایجاد کمیته‌ای با هدف پیگیری پرداخت مطالبات پیمانکاران از شهرداری تهران تأکید کرد. به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از پورتال شورای اسلامی شهر تهران، محمد سالاری در نخستین جلسه سال ۹۵ شورای اسلامی شهر تهران به موضوع مطالبات پیمانکاران از شهرداری تهران اشاره و بر ضرورت پرداخت آن […]

عضو شورای اسلامی شهر تهران بر ضرورت ایجاد کمیته‌ای با هدف پیگیری پرداخت مطالبات پیمانکاران از شهرداری تهران تأکید کرد.

به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از پورتال شورای اسلامی شهر تهران، محمد سالاری در نخستین جلسه سال ۹۵ شورای اسلامی شهر تهران به موضوع مطالبات پیمانکاران از شهرداری تهران اشاره و بر ضرورت پرداخت آن تأکید کرد.

وی در ادامه از شورای شهر و شهرداری تهران خواست که کمیته‌ای را برای بررسی میزان بدهی‌ها و برنامه‌ریزی برای پرداخت مطالبات پیمانکاران از سوی شهرداری تهران تعیین کنند.

سالاری با انتقاد از میزان قابل توجه بدهی به پیمانکاران، عدم پرداخت مطالبات معوقه آنان را میراث خوبی برای شورای چهارم و شهرداری تهران ندانست.

رییس کمیسیون شهرسازی‌ و معماری شورای اسلامی شهر تهران ادامه ‌داد: ارقامی که توسط شهرداری تهران در خصوص مطالبات بیان می‌شود ارقام متفاوتی است و باید این موضوع به‌طور دقیق احصا شود.

 

سالاری خطاب به رییس و اعضای شورای اسلامی شهر تهران پیشنهاد داد: من از شما می‌خواهم که کمیته‌ای در این خصوص ایجاد کنید تا ضمن مشخص کردن میزان بدهی، این موضوع تا پایان سال برطرف شده و بدهی به پیمانکاران به عنوان میراثی برای سال‌های بعد برای شورای چهارم و مدیریت شهری این دوره باقی نماند.