سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در اکتشاف معادن خلخال

  فرماندار شهرستان خلخال گفت: با حضور سرمایه‌گذاری بخش خصوصی عملیات اکتشاف معدن در خلخال در حال انجام است. به گزارش تسنیم، علی نظری شیخ احمد در جلسه بررسی وضعیت معادن شهرستان خلخال اظهار داشت: خوشبختانه با حضور سرمایه‌گذار بخش خصوصی عملیات اکتشاف معدن در حاشیه رودخانه قزل‌اوزن در شهرستان خلخال در حال انجام است […]

 

فرماندار شهرستان خلخال گفت: با حضور سرمایه‌گذاری بخش خصوصی عملیات اکتشاف معدن در خلخال در حال انجام است.

به گزارش تسنیم، علی نظری شیخ احمد در جلسه بررسی وضعیت معادن شهرستان خلخال اظهار داشت: خوشبختانه با حضور سرمایه‌گذار بخش خصوصی عملیات اکتشاف معدن در حاشیه رودخانه قزل‌اوزن در شهرستان خلخال در حال انجام است که این اقدام در بالفعل نمودن قابلیت‌های شهرستان در بخش معدن بسیار حایز اهمیت است.

وی تصریح کرد: عملیات اکتشاف پلی متال در معدن واقع در حاشیه رودخانه قزل‌اوزن خلخال با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان در حال انجام است که انتظار می‌رود با کسب نتیجه مطلوب از این اکتشافات شاهد تحول عظیمی در بخش معدن شهرستان باشیم.

فرماندار خلخال با اشاره به اهمیت توسعه معدن در خلخال بیان کرد: با توسعه بخش معدن شهرستان خلخال شاهد تحول عظیمی در چرخه اقتصاد، اشتغال و بهبود معیشتی مردم این منطقه می‌شویم که نیاز است در این راستا مدیران ادارات و دستگاه‌های اجرایی نهایت همکاری را با سرمایه‌گذاران بخش خصوصی داشته باشند.

نظری شیخ احمد همه مسؤولان شهرستان خلخال را به حمایت از سرمایه‌گذاران دعوت کرد و گفت: نیاز است در زمینه جلب و جذب بخش خصوصی با ارایه زیرساخت‌های لازم به سرمایه‌گذاران بسترهای مناسب فعالیت اقتصادی را در بخش‌های مختلف اقتصادی مخصوصا در بخش توسعه معدن فراهم کنیم.

 

وی اظهار کرد: یکی از راه‌های تحقق اقتصاد مقاومتی در شهرستان خلخال بسترسازی برای فعالیت‌های اقتصادی بخش خصوصی در حوزه صنعت و معدن است که می‌تواند زمینه‌ساز اشتغال پویا و پایدار را برای فارغ‌التحصیلان و افراد جویای کار مهیا کند.