استخدام ۱۷ هزار نفر در وزارت بهداشت

  قائم مقام وزیر بهداشت از استخدام ۱۷ هزار نفر نیرو در سال ۹۵ در وزارت بهداشت خبر داد و اولویت در این استخدام‌‌ها را گروه‌های پرستاری و فنی عنوان کرد. ایرج حریرچی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت استخدامی‌های وزارت بهداشت در سال ۹۵، گفت: در این زمینه قرار است که امسال ۱۷ هزار […]

 

قائم مقام وزیر بهداشت از استخدام ۱۷ هزار نفر نیرو در سال ۹۵ در وزارت بهداشت خبر داد و اولویت در این استخدام‌‌ها را گروه‌های پرستاری و فنی عنوان کرد.

ایرج حریرچی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت استخدامی‌های وزارت بهداشت در سال ۹۵، گفت: در این زمینه قرار است که امسال ۱۷ هزار نفر در وزارت بهداشت استخدام شوند.

وی با بیان این‌که مجوز استخدام این تعداد پرسنل برای بیمارستان‌های تازه تأسیس است، افزود: نگاه ما در استخدام این ۱۷ هزار نفر بیش‌تر در گروه‌های پرستاری و فنی است و آن‌ها در این گروه‌ها به‌کارگیری می‌شوند.

حریرچی ادامه داد: از آن‌جایی که بیش‌تر بیمارستان‌های جدید در مناطق محروم افتتاح می‌شوند، به همین دلیل توجه‌مان در استخدام و به‌کارگیری نیروها، مناطق محروم است.

 

قائم مقام وزیر بهداشت درباره زمان اعلام فراخوان جذب نیرو در وزارت بهداشت، گفت: مراحل اداری آن در حال انجام است و آگهی عمومی آن داده خواهد شد. البته ما در این زمینه عجله داریم، اما این کار کمی به تأخیر خورده است. با وجود این موضوع امیدواریم هرچه زودتر مراحل اداری فراخوان جذب این نیرو‌ها انجام شود.