جیرینگ خواستار مشارکت با اپراتوری بین‌المللی است

    مدیرعامل شرکت جیرینگ گفت: در سال جاری به دنبال ارایه خدمات جدید در حوزه بلیط همراه و پرداخت همراه هستیم و بر همین اساس، مدیران ما در سال جدید برای تحقق این موضوع متمرکز شده‌اند. به گزارش تسنیم، مهرداد خطیبی در حاشیه مراسم قرعه کشی جشنواره یلدا تا نوروز این شرکت اظهار کرد: […]

 

 

مدیرعامل شرکت جیرینگ گفت: در سال جاری به دنبال ارایه خدمات جدید در حوزه بلیط همراه و پرداخت همراه هستیم و بر همین اساس، مدیران ما در سال جدید برای تحقق این موضوع متمرکز شده‌اند.

به گزارش تسنیم، مهرداد خطیبی در حاشیه مراسم قرعه کشی جشنواره یلدا تا نوروز این شرکت اظهار کرد: شرکت ما اکنون وارد سال ششم فعالیت خود در حوزه بانکداری و پرداخت همراه شده و با همکاری بانک‌ها و شرکت‌های ارایه دهنده خدمات پرداخت (PSPها)، خدمات مالی و پرداخت را بر بستر تلفن همراه ارایه کرده که از دید ما این تازه اول راه است.

وی گفت: اکنون فضا برای همکاری با شرکت‌های مطرح بین‌المللی وجود دارد و از این رو، مجموعه جیرینگ در حال رایزنی برای مشارکت با یک اپراتور مطرح بین‌المللی برای ارایه خدمات نوین حوزه پرداخت همراه است.

در این مراسم قرعه‌کشی که با حضور برخی از اعضای هیأت مدیره جیرینگ، مدیران ارشد همراه اول و همچنین نماینده سازمان صداوسیما برگزار شد یک دستگاه خودروی آلفا رمئو جولیتا به فردی در روستای ونایی شهر بروجرد تعلق گرفت.

البته این شرکت از تمامی مشترکان همراه اول که در جشنواره یلدا تا نوروز شرکت کرده بودند به دلیل تأخیر در اعلام نام برنده که آن هم به علت مشخص شدن وضعیت حقوقی مالک خط بود، عذرخواهی کرد.

 

مشترکانی که از ابتدای دی ماه از طریق سرشماره *۷# تا ۱۷ فروردین اقدام به خرید شارژ همراه اول برای خود یا سایرین کرده بودند، به ازای هر ۱۰۰۰ تومان خرید ۱۰ امتیاز دریافت می‌کردند. حداقل امتیاز لازم برای ورود به قرعه‌کشی خودرو ۱۰۰ بود.